- صبح قزوین - http://sobheqazvin.ir -

 تاریخ انتشار :9/23/2017 12:00:00 AM    کد خبرنگار :23   print

رئیس پلیس راه استان:

تصادفات جاده‌ای در قزوین 8 کشته و مصدوم برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک خودرو در پل کوندج و تصادف دو دستگاه وانت در پیچ سد طالقان و کشته شدن شش تن و مصدومیت دو نفر در این سوانح رانندگی قزوین خبر داد.سرهنگ نصرالله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین گفت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو"پژو ۴۰۵" در "پل کوندج" عوامل انتظامی و پلیس راه سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل حادثه و بررسی موضوع مشخص شد خودرو پژو ۴۰۵ بنا به عللی واژگون و در این حادثه متاسفانه سه نفر کشته شدند.

رئیس پلیس راه استان بیان کرد: در حادثه دیگری که در پیچ سد انحرافی طالقان به وقوع پیوست دو دستگاه خودروی وانت با یکدیگر تصادف کردند که متاسفانه در این حادثه سه نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند که علت حادثه تجاوز به چپ خودروی وانت اعلام شده است.

بیگلری با اشاره به اتمام تابستان و افزایش مسافرت‌ها و حجم بالای ترافیک در محورها از کلیه هموطنان خواست: با صبر وحوصله بیشتری رانندگی و از عجله و شتاب در رانندگی خودداری و قوانین راهنمایی و رانندگی را برای افزایش ایمنی سفر در جاده‌ها برای خود و دیگران رعایت تا منجر به ندامت وپشیمانی وعدم جبران فرصت در زندگی منتهی نشود.
انتهای پیام/2002