دانشکده رسانه صبح قزوین در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می
سه شبه 30 بهمن 1397

دانشکده رسانه صبح قزوین در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد

کد خبر: 138026/ کدخبرنگار : 46/ تاریخ انتشار: 1394/11/22


داوطلبان برای نام نویسی در این دانشکده در مهلت مشخص‌ شده به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و اقدام کنند. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری صبح قزوین، دانشکده رسانه صبح قزوین در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

داوطلبان برای نام نویسی در نیم‌سال دوم تحصیلی 95-94 این دانشکده می‌بایست در مهلت مشخص‌شده به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و از این طریق اقدام کنند.

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری صبح قزوین، ثبت‌نام دانشکده رسانه صبح قزوین در نیم‌سال دوم تحصیلی 94-95 به صورت بدون کنکور و بر اساس شرط معدل است.

مهلت ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های کاردانی از 14 تا ۲۴ بهمن ماه است و همچنین متقاضیان دوره‌های کارشناسی نیز می توانند از روز یکشنبه 18 بهمن ماه تا شنبه 24 بهمن ماه ثبت نام کنند.

کد رشته های کاردانی دانشکده رسانه صبح قزوین

شرکت کنندگان مقطع کاردانی می‌توانند در یکی از رشته‌های کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری با کد 7218، کاردانی حرفه‌ای عکاسی خبری با کد7742، کاردانی حرفه‌ای امور فرهنگی با کد7012، کاردانی حرفه‌ای تبلیغات با کد7089، کاردانی حرفه‌ای روابط عمومی با کد7118، کاردانی حرفه‌ای مترجمی زبان انگلیسی-آثار مکتوب و متون رسمی با کد7264 و کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی-عکاسی با کد 7422 ثبت‌نام کنند.

کد رشته های کارشناسی دانشکده رسانه صبح قزوین

همچنین شرکت‌کنندگان مقطع کارشناسی نیز می‌توانند دریکی از رشته‌های کارشناسی حرفه‌ای خبرنگاری-اجتماعی و فرهنگی با کد 15306، کارشناسی حرفه‌ای خبرنگاری-سیاسی و اقتصادی با کد 15313 ، کارشناسی حرفه‌ای روابط عمومی-امور رسانه با کد 15037، کارشناسی حرفه‌ای مترجمی خبر- انگلیسی با کد15729و کارشناسی حرفه‌ای عکاسی خبری باکد 15691ثبت‌نام کنند.

نحوه ثبت نام و شرایط اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشکده رسانه صبح قزوین

هر یک از داوطلبان شرکت در پذیرش می بایست ابتدا به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام را از طریق این پایگاه دریافت کنند و پس از پرداخت هزینه ثبت‌نام باید مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام را فراهم کنند.

دانشجویان در طول 4 ترم تحصیلی می بایست یکی از دو زبان انگلیسی یا عربی را به عنوان زبان تخصصی خود انتخاب کرده و در برنامه‌های آموزشی ویژه دانشکده شرکت کنند. همچنین یک دوره اخلاق الهی در طول 4 ترم تحصیلی دانشجویان علاوه بر مفاد عمومی در نظر گرفته شده است که این دوره نیز از جمله شرایط اختصاصی دانشکده رسانه صبح قزوین است.

علاوه بر این باشگاه خبری توانا در کنار مجموعه دانشکده خبرگزاری رسانه صبح قزوین، پس از شناسایی دانشجویان مستعداین مرکز، آنان را برای آغاز فعالیت خبری در خبرگزاری صبح قزوین و سایر رسانه ها به صورت تخصصی و کاربردی آموزش می‌دهد.

علاقه مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با آموزش دانشکده رسانه صبح قزوین به شماره تلفن 88911664 تماس بگیرند.

http://fna.ir/92DIN2


منبع خبر : سیاسی فارس

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.