آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۷۳۴۷۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۶/۷ ساعت: ۲۱:۴۵ ↗ لینک کوتاه

توکلی:

آمریکا به دنبال نفوذ در ایران از طریق توافق است

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تلاش آمریکا برای نفوذ در ایران گفت: آنها فکر می‌کردند پس از توافق می‌توانند در ایران نفوذ کنند و در واقع با این برجام امیدهای تازه‌ای پیدا کردند اما مقام معظم رهبری به آنها گفت که اجازه نفوذ نمی‌دهیم.

به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین ، احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری در مورد تلاش آمریکا برای نفوذ در منطقه و ایران اظهار داشت: نفوذ در حوزه‌های قدرت کار همه دنیا است؛ یعنی هر کشور سلطه جو که می‌خواهد در منطقه هژمونی داشته باشد، تلاش می‌کند دولت‌ها و کشورهای مخالف خود را در راستای رسیدن به اهدافش، با خود همراه کند.
وی برهمین اساس تاکید کرد: یکی از راه‌های این موضوع، نفوذ فکر، اهداف و اغراض خود در کشورها است. براین اساس کشورهای سلطه‌جو سعی می‌کنند برای رسیدن به اهداف خود در کشور مخالف نفوذ کنند و افکار خود را در آنجا گسترش دهند.
این نماینده مجلس با بیان اینکه نفوذ سلطه‌گران در کشورها ما تازگی ندارد و دایمی است، تصریح کرد: از آنجا که آنها فکر می‌کردند با توافقی که صورت گرفت، می‌توانند در ایران نفوذ کنند و در واقع با این برجام امیدهای تازه‌ای پیدا کردند، مقام معظم رهبری به آنها گفت که اجازه نفوذ نمی‌دهیم.


انتهای پیام/7008

منبع: تسنیم