آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۴۵۶۴ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

نائب رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه:

همه ی ما در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم مسئول هستیم

زهرا قلی خانی گفت: انتخابات مهمترین عرصه ی حضور مردم در صحنه ی تصمیم گیری، برای تعیین سرنوشت خویش در جوامع مردم سالاری است.

به گزارش صبح قزوین، زهرا قلی خانی نائب رئیس شورای شهر محمدیه، در آستانه ی برگزاری انتخابات و ایجاد شور و نشاط در میان مردم به شرکت گسترده ی مردم تاکید نمود و افزود: همه ی ما در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم مسئول هستیم و باید با عزم و اقتدار ملی خود را به جهانیان ثابت کرده و تحقق بخشیدن به شعار " حماسه ی سیاسی" رهبر معظم انقلاب باشیم.
وی تصریح کرد: این روزها به هر جای ایران که قدم می گذاریم، از شهرهای بزرگ و مرکزی گرفته تا روستاهای دور افتاده همه و همه به نوعی درگیر تب و تاب یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره ی انتخابات سراسری شوراهای شهر و روستاهستند.
در این میان هر کاندیدا درصدد است تا با شعار تبلیغاتی مناسب آرای بیشتری را کسب کند.
قلی خانی در ادامه به بیانات اهمیت انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری که فرمودند: "انتخابات مظهر اقتدار و عزت ملی است و همواره برای کشور و نظام و مردم یک دستاورد بزرگ محسوب می شود و برای کشور یک پرچم افتخار است و نشانه ی مردم سالاری دینی است.
در نتیجه با برگزاری هر انتخابات خون تازه ای در رگ های کشور تزریق می شود و روح تازه ای در کالبد کشور دمیده می شود.
" اشاره کرد و تاکید کرد: مهمترین مسئله در انتخابات حضور گسترده ی آحاد مردم است.
انتخابات مظهر حضور مردم و محصول آن مظهر رای و خواسته ی مردم است، که باید به آن احترام گذاشت.
نائب رئیس شورای شهر محمدیه، اظهار داشت: انتخابات در کشور ایران مسابقه ای برای خدمت به مردم است نه برای کسب قدرت.
لذا با توجه به این که تبلیغات واسطه ای است که رابطه ی میان کاندیداها و شهروندان را برای کسب پیروزی و رقابت سالم برقرار می سازد و از مهمترین عواملی است که در جهت دهی مثبت و منفی افکار عمومی موثر واقع می شود، پس باید تبلیغات سالم و از منظر اخلاثی مشروعیت داشته و در انتخابات رقابت حاکم باشد نه خصومت.
قلی خانی در پایان افزود: تمایل گسترده ی آحاد مردم به تحقق مردم سالاری دینی و افزایش سهم مشارکت آن ها در برگزاری انتخابات برکسی پوشیده نیست.
بیایید با شرکت فعال خود در سرنوشت کشور سهیم  و برگ زرین دیگری را رقم بزنیم.
تلاش دشمن را برای همیشه خنثی کنیم و حق و تکلیف خود را به خوبی ادا کرده و به وظیفه خود عمل کنیم.
انتهای پیام/2002/خ