آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۴۵۲۹۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۵/۹ ساعت: ۰:۰ ↗ لینک کوتاه

معاون امداد و نجات هلال احمر استان در مصاحبه اختصاصی با صبح قزوین:

یک اکیپ هلال احمر در حال بررسی مشاهده شی نورانی هستند/تاکنون سقوط شی نورانی در هیچ منطقه ای تایید نشده

معاون امداد و نجات هلال احمر استان گفت: یک اکیپ از هلال احمر استان در حال بررسی مشاهده شی نورانی هستند و سقوط این شی تایید نشده است./

حکمت هاشمی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، در خصوص بررسی موضوع سقوط شئ نورانی در سه استان قزوین، زنجان و همدان اظهار کرد: موضوع سقوط شئ نورانی و منتسب دانستن آن به شهاب سنگ تا این لحظه تائید نشده است و گزارشات ارسال شده تا این لحظه ضد و نقیض می باشد.
وی در ادامه افزود: این شئ نورانی در منطقه آوج و محدوده زنجان و همدان توسط اهالی این منطقه مشاهده شده و در ارتفاعات ناپدید شده است.
معاون امداد و نجات هلال احمر استان اذعان داشت: با بررسی های صورت گرفته هنوز هیچ گزارش رسمی در خصوص اینکه این شئ نورانی به زمین برخورد کرده باشد وجود ندارد و هیچ خسارتی در روستاهای اطراف آن تائید نشده است.
این مسئول با بیان اینکه حضور این شئ نورانی در استان قزوین تائید نشده است ابراز کرد: این شئ توسط یکی از اهالی روستاهای آوج به صورت شئ نورانی که در ارتفاعات ناپدید شده است شب گذشته (پنج شنبه) مشاهده شد.
وی تصریح کرد: شب گذشته ساعت 21 و سی دقیقه با گزارش های ارسالی هلال احمر استان متوجه این قضیه شد و با اعزام اکیپی از سازمان در حال بررسی مشاهده شئ نورانی هستیم و در این رابطه با دهیاریها و فرمانداری های این مناطق از استان ارتباط گرفتیم و هیچ خسارتی تائید نشده است.
هاشمی عنوان کرد: شئ نورانی مذکور در محدوده قزوین، زنجان و همدان مشاهده شده است و با پیگیری هلال احمر استان از مسئولین استان زنجان سقوط هیچ جسمی در این منطقه تائید نشده است.
وی در پایان گفت: بررسی ها برای اطلاع از ماهیت این شئ نورانی و خسارات احتمالی در کشور ادامه دارد.
انتهای پیام/

منبع: jkjjnknklnk