آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۴۸۶۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ساعت: ۱۰:۵۴ ↗ لینک کوتاه

مسئول بسیج رسانه استان:

اصحاب رسانه قزوین به پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان می‌پیوندند

مسئول بسیج رسانه استان گفت: پویش مردمی «کمک نقدی اصحاب رسانه به سیل‌زدگان» در قالب گروه جهادی شهدای رسانه آغاز شده و در کنار سایر هموطنان به جمع‌آوری کمک‌های نقدی هموطنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده و تهیۀ مایحتاج سیل‌زدگان کرده است.

محمد کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین با اشاره به راه‌اندازی پویش کمک نقدی اصحاب رسانه به سیل زدگان در کشور اظهار کرد: اصحاب رسانه استان قزوین نیز به این پویش می‌پیوندند.

وی افزود: در این پویش هر یک از اصحاب رسانه یک روز از حقوق خود را برای کمک به سیل‌زدگان کشور هدیه خواهند کردند تا در کنار اصحاب رسانه سراسر کشور در این کار بزرگ و خیر سهیم باشند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین تأکید کرد: پویش مردمی «کمک نقدی اصحاب رسانه به سیل‌زدگان» در قالب گروه جهادی شهدای رسانه آغاز شده و در کنار سایر هموطنان به جمع‌آوری کمک‌های نقدی هموطنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده و تهیۀ مایحتاج سیل‌زدگان کرده است.

وی با بیان اینکه این پویش در قالب گروه جهادی شهدای رسانه فعالیت می‌کند، عنوان کرد: «گروه جهادی شهدای رسانه» علاوه بر راه‌اندازی این پویش، با ثبت‌نام از داوطلبان حضور در مناطق سیل‌زده، آمادگی ساماندهی اصحاب رسانه برای حضور و کمک رسانی در این مناطق را به عهده گرفته است.

این مسئول در پایان یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند برای سهیم شدن در این کار خیر مبلغ کمک خود را شماره حساب۱۸۱۳۷۵۸۶۰۶۰۶۲۰۲۹۹ نزد بانک انصار و شمار کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۷۰۴۴۸۸۹به نام گروه جهادی شهدای رسانه پرداخت کنند.

انتهای پیام/2002