آخرین اخبار استان قزوین

فعالیت ۲۰۰گروه جهادی در خدمت رسانی به مناطق سیل زده شمال کشور
کد خبر: ۳۳۴۶۵۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ساعت: ۱۳:۲۱ ↗ لینک کوتاه

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور خبرداد:

فعالیت ۲۰۰گروه جهادی در خدمت رسانی به مناطق سیل زده شمال کشور

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در راستای کمک به حل مشکل و امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل زده استانهای مازندران، گلستان و خراسان شمالی، ۲۰۰ گروه جهادی بومی در حال خدمت رسانی هستند.

به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛ رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در راستای کمک به حل مشکل و امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل زده استانهای مازندران، گلستان و خراسان شمالی، 200 گروه جهادی بومی در حال خدمت رسانی هستند.

محمد زهرایی اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 200 گروه جهادی بومی بسیج سازندگی به استعداد 4000 جهادگر در بحران سیل این دو استان مشغول خدمت رسانی هستند.

سرهنگ محمد زهرایی افزود: تاکنون بیش از ۲۰دستگاه ماشین آلات سنگین از قبیل کمپرسی،لودر،بیل مکانیکی وگریدر در منطقه فعال شده اند و امیدواریم با بکارگیری ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز، نقشی اندک در راه امدادرسانی به سیلزدگان گلستان و مازندران و خراسان شمالی کمک به رفع آلام آنان داشته باشیم.

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: تابحال بالغ بر۷کامیون حاوی پتو، کنسرو، آب معدنی و خشکبار از سایر استانها جمع آوری شده و ارسال شده است.

زهرایی با اشاره به آمادگی 2000 گروه جهادی برای خدمت رسانی افزود : سازمان بسیج سازندگی درکنار سایر رده های سازمان بسیج مستضعفین خدمت گسترده و بی وقفه و تا حل کامل مشکلات ضروری در مناطق زلزله زده را وظیفه و رسالت خود می داند و در صورت اعلام مسئولین محلی 2000 گروه جهادی در سه استان مازندران، گلستان و خراسان شمالی خدمت رسانی خواهند کرد.

وی بیان کرد: مسئولین بسیج سازندگی و گروه های جهادی حاضر در مناطق نیازهای امکاناتی این مناطق شناسایی و در اولین فرصت تجهیزات مورد نیاز در شهرهای سیل زده به خصوص شهر آق قلا مورد استفاده قرار می گیرد.

انتهای پیام/7003

 

دیدگاه ها