آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۴۰۲۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ساعت: ۱۰:۵۰ ↗ لینک کوتاه

مسئول سازمان بسیج رسانه قزوین:

برندگان مسابقه کتابخوانی چهل سال با انقلاب مشخص شد

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی چهل سال با انقلاب را اعلام کرد.

محمد کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: این مسابقه کتابخوانی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از کتاب «۴۰ سال با انقلاب» تالیف سیدمحمدحسن محمودی که توسط انتشارات اندیشه زرین منتشر شده بود برگزار شد.

وی ابراز کرد: این کتاب ۸۰ صفحه ای در قطع پالتویی و در چهار فصل شامل دست آوردهای انقلاب اسلامی در کلام رهبری، انقلاب اسلامی ایرانی در نگاه شخصیت‌های بین المللی، نگاهی به دست آوردهای ۴۰ ساله جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهایی از جنس افتخار و غرور تدوین شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه قزوین با اشاره به استقبال مطلوب از این مسابقه گفت: در مجموع 465 نفر با ارسال پاسخ نامه از طریق فکس و پیامک در مسابقه مشارکت کردند که تعداد 118 نفر پاسخ صحیح را ارسال نموده بودند.

وی با توصیه به اهمیت قائل شدن به بحث مطالعه از طرف خانواده‌ها، به گزینه‌های صحیح اشاره و عنوان کرد: عدد 2231124222 گزینه‌های صحیح 10سوال مسابقه بود که به قید قرعه آقای حبیب الله مجتبوی از قزوین، آقای علی سعادت پور از محمدیه و خانم نجیبه شاهی از آبیک به عنوان سه برنده مسابقه انتخاب شدند.

کشاورز گفت: برندگان می توانند جهت دریافت هدیه خود به سازمان بسیج رسانه استان قزوین به آدرس قزوین، شهرک کوثر، بالاتر از فلکه دوم، خیابان اندیشه، نبش خیابان ابوذر جنوبی مراجعه کنند.
انتهای پیام/2002

منبع: