آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۳۹۵۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ساعت: ۱۳:۶ ↗ لینک کوتاه

دادستان قزوین:

معاون اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان قزوین دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از دستگیری معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به اتهام اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی خبر داد.

محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین در تشریح دستگیری معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اظهار کرد: براساس گزارش واصله از سوی مراجع نظارتی معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به دلیل برخی تخلفات مالی از سوی دادسرای قزوین تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد.

دادستان مرکز استان افزود: با توجه به بررسی اسناد مالی و اداری این اداره کل مشاهده شده اموال و وجوهی که باید در امورات اداری و برنامه‌های فرهنگی هزینه شود توسط متهم این پرونده توسط حساب‌های واسطه ای برداشت و تصاحب شده است.

وی عنوان کرد: اتهامات مطرح شده در این پرونده که متهم آن دیروز دستگیر شده اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی است که این پرونده در دادسرای قزوین در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین تاکید کرد: ما به مردم این اطمینان را خواهیم داد که دستگاه قضایی با هیچ شخص و مقامی عهد اخوت نبسته است و همانند گذشته با کسانی که مرتکب جرمی شوند فارغ از هر پست، مقام و جایگاهی که دارند، برخورد خواهیم کرد.

این مقام قضایی استان بیان کرد: دستگاه های نظارتی و بخصوص مراجع نظارتی درون سازمان‌ها باید نظارت خود را تشدید کنند تا شاهد این گونه تخلفات از سوی برخی مدیران نباشیم و در این راستا دستگاه قضایی آمادگی دریافت گزارشات مردمی را نیز دارد و در صورت مشاهده تخلفات از سوی سازمان ها موارد را به دستگاه قضایی و دستگاه های نظارتی اطلاع دهند.

قاسمی در پایان گفت: کلیه اخبار مربوط به روند رسیدگی به این پرونده و سایر پرونده‌ها در زمان مناسب توسط روابط عمومی دادگستری قزوین به اطلاع مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید و مردم به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نداشته باشند.
انتهای پیام/2002

منبع: