آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۳۸۸۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت: ۸:۳۹ ↗ لینک کوتاه

اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات به مناسبت ۲۲بهمن؛

مردم قزوین «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات آمده است؛ در روز ۲۲ بهمـن‌ماه ۱۳۹۷ همۀ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که مردم همه یک صدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین ؛ اطلاعیـۀ فراخـوان و دعـوت عمـومـی برای خلـق حمـاسـه حضـور در فـجــر چهلـم انـقلاب اسـلامـی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صادر شد.

« بســم الله الـرحـمن الـرحیـم »

در این اطلاعیه آمده است: یـوم الله بیسـت و دوم بـهمن، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت چهـار دهه از انقلاب اسلامی است.

حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.

اینک در چـهـلمیـن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در روز 22 بهمـن‌ماه 1397 همۀ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که مردم گرانقدر ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هـر دیـن، قـوم و نـژادی همه یک صدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد.

این اطلاعیه اذعان می‌کند: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان قزوین ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از همۀ فرزندان دیار شهیدان رجایی و بابایی دعوت می‌نماید تا بار دیگر با حضـور حماسـی، انـقلابــی و آمیختـه با بـصیـرت خود در صـحنۀ آوردگاه راهپیـمایی یـوم‌الله 22 بهمـن‌مـاه، « شـکوه وحـدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی، عـزت و عظـمـت و اقتــدار » خویش را به نمایش گذارده و با آرمان‌های بلنـد بنـیان‌گـذار کبیـر انـقلاب اسـلامـی، حضـرت امام خـمـینی«رحمت لله علیه» و شهدا و مقـام معظـم رهبـری «مدظله العالی» تـجـدیـد بیـعت نـماینـد.

در پایان این بیانیه آمده است: راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در شهر قزوین از ساعت 10صبح از مسیرهای ذیل به سمت چهار راه شهدا پرشورتر از چهل سال گذشته برگزار خواهد شد.

مسیرهای راهپیمایی روز 22 بهمن در قزوین:
۱-میدان میرعماد -خیابان نادری، سبزه میدان- خیابان پیغمبریه، خیابان شهدا -چهار راه شهدا

۲-سرپل طالقانی -خیابان طالقانی، سبزه میدان- خیابان پیغمبریه، خیابان شهدا -چهار راه شهدا.

«شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و‌ ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان قزوین

انتهای پیام/2002

منبع: