آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۳۳۰۵ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ساعت: ۱۴:۵۲

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان:

قاتل نگهبان باغ انگور در تاکستان دستگیر شد

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از دستگیری قاتل نگهبان باغ انگور پس از سه ماه تحقیقات پلیسی خبر داد.

سرهنگ دوم کورش عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: ساعت 2 بامداد 17 مهر ماه سال جاری، در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع درگیری در باغات بخش "خرمدشت" تاکستان بلافاصله ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این درگیری فردی 36 ساله با ضربات چاقوی افرادی ناشناس که قبل از حضور ماموران انتظامی از محل متواری شده بودند، به شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شده بود.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان تاکستان اضافه کرد: علیرغم تلاش پزشکان برای نجات جان مضروب، وی به علت شدت جراحت های وارده در بیمارستان جان باخت.

این مقام انتظامی ابراز کرد: پس از وقوع این حادثه کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی‌های همه جانبه متهمان را شناسایی کرده و پس از سه ماه کار اطلاعاتی و شبانه روزی موفق شدند عامل اصلی این جنایت و دو همدست وی را در مخفیگاهشان در یکی از استان‌های شمالی کشور با کسب نیابت قضایی دستگیر کنند.

عزیزی در پایان گفت: یکی از متهمان در بازجوئی فنی ماموران پلیس آگاهی شهرستان به قتل نگهبان باغ انگور اعتراف و همدستان وی نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
انتهای پیام/2002