آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۲۳۴۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۱ ساعت: ۱۳:۵۰ ↗ لینک کوتاه

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

وحدتی که در برگزاری کنگره شهدا وجود داشت، همان وحدت مطلوب نظر رهبری است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان گفت: وحدتی که در برگزاری کنگره شهدای قزوین وجود داشت همان وحدت مطلوب نظر رهبری است.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین ؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز(یکشنبه) در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین اظهار کرد: خدا را سپاسگزاریم آیاتی که در قرآن در باب شهدا داریم در این ایام مشاهده کردیم و نه تنها شهدا خود زنده و صاحب حیات معنوی هستند بلکه کسانی که در خدمت آرمان‌های شهدا قرار می‌گیرند نیز حیات معنوی پیدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: استان قزوین در خدمت به شهدا حیات دوباره پیدا کرد و کسانی که توفیق بیشتری برای خدمت داشتند بیشتر مشمول عنایت شهدا شدند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: کنگره شهدای استان در پنج روز به یادماندنی برگزار شد و تلاش‌های مخلصانه عزیزان واقعاً حال و هوای بسیار معنوی را در استان حاکم کرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: مشاهده کردیم همه مردم با دل و حال و هوای آماده می‌آمدند و در مراسم حضور می‌یافتند و باید شاکر خداوند باشیم.

وی ابراز داشت: در ایام کنگره سه هزار شهید استان قزوین شاهد وحدت، انسجام و همدلی بین همه مسئولان، مدیران، سپاه، بسیج و همه دست‌اندرکاران این کار بزرگ و اثرگذار بودیم.

آیت‌الله عابدینی افزود: وحدت و انسجامی که در کنگره شهدا ملاحظه کردیم همان وحدت و انسجامی بود که مطلوب نظر رهبری است چرا که توجه به کار معنوی بود و در نهایت کاری بی نظیر انجام شد.

امام جمعه قزوین عنوان کرد: کنگره سه هزار شهید استان قزوین در کشور کم‌نظیر بود و هر روز آن با نشاط و معنویت بسیار بالایی برگزار شد و ان‌شاءالله خدا از همه قبول کند و از همه عزیزان قدردانی می‌کنیم.
انتهای پیام/2002

منبع: