آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۲۱۸۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۹/۵ ساعت: ۱۴:۲۲ ↗ لینک کوتاه

مسئول اجتماعی ستاد کل نیروهای مسلح:

قطار "بسیج" هیچ زمانی از ریل انقلاب خارج نمی‌شود

مسئول اجتماعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به فرموده رهبری بسیج تمام شدنی نیست و هرکس حرف از پایان عمر بسیج حرف می‌زند سخنان شیطانی می‌گوید، قرار نیست این قطار از ریل انقلاب خارج شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین ؛ سردار امیرخانی امروز(دوشنبه) در اجتماع بسیجیان شهرستان البرز اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم اهتمام جدی دشمنان انقلاب اسلامی از تصویر سازی کاذب جبهه اسلامی است.

وی افزود: دشمنان ما هنوز به نتیجه نهایی یعنی نابودی انقلاب اسلامی دست پیدا نکرده‌اند، دشمنان ما از بدو شکل گیری انقلاب اسلامی و با تمام وجود درصدد نابودی انقلاب بودند و امروز فقط روش آنها در توطئه‌گری تغییر کرده است.

این مقام مسئول بیان کرد: ۸ سال جنگ و فشار اقتصادی، اختلاف سازی درون انقلاب، ترور و تحریم و امروز جنگ اقتصادی دشمن را ناامید نکرده است اما انقلاب ما را قدرتمندتر کرده است.

وی گفت: امروز دشمنان ما با دراختیار داشتن امپراتوری رسانه به دنبال ایجاد اختلاف بین مردم و نظام هستند، چه وکسی باید این تصویرسازی دروغ را پاسخ دهد؟ امروز بسیجیان و مردم فیهم با حضور خوب خود در صحنه‌های مختلف انقلاب پاسخگوی تهدیدهای دشمن شده اند.

مسئول اجتماعی ستاد کل نیروهای مسلح اذعان کرد: در دوران طاغوت بزرگترین امکانات فقط در پایتخت بود اما امروز در سراسر ایران اسلامی توزیع امکانات و پیشرفتها وجود دارد و این از برکات انقلاب است.

وی ادامه داد: امروز به بیش از ۹۵درصد خودکفایی رسیده‌ایم، ما سربازان ولایت باید دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای دوست و دشمن نشان دهیم، امروز زمان هوشمندانه و حکیمانه عمل کردن است.

این مقام مسئول اضافه کرد: دشمن در حال دروغ پردازی است تا مسئولان نظام را خیانتکار معرفی کند، امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پیشکسوتان باید بگویند در این انقلاب و دفاع مقدس چه گذشته است؟

وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب بسیج تمام شدنی نیست و هرکس حرف از پایان عمر بسیج حرف می‌زند سخنان شیطانی می‌گوید، قرار نیست این قطار از ریل انقلاب خارج شود.

امیرخانی عنوان کرد: بررسی کارنامه عملکرد بسیج در طول این 30 نشان از حسن تدبیر مقام معظم رهبری دارد، بسیج در عرض هیچ دستگاهی نیست و بسیج به عنوان سرباز ولایت در طول همه دستگاه حضور دارد و آماده خدمت رسانی است.

وی اذعان کرد: در عرصه سازندگی، کشاورزی، خدمات رسانی، در عرصه‌های علمی بسیج حضور فعال دارد، چه کسی می‌تواند بعد از ۳۰ سال تجربه موفق بسیج را زیر سوال ببرد؟

امیرخانی اعلام کرد: بسیج نیاز به روحیه ایثار و شهادت طلبی دارد، بسیجی‌ها باید الگو باشند وبا فکر و عمل و همت مجاهدانه کشتی این انقلاب را با هدایت رهبری پیش ببرند.
انتهای پیام/2002

منبع: