آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۲۰۶۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۹ ساعت: ۸:۵۳ ↗ لینک کوتاه

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان:

۷هزار جلد کتاب بین کانون‌های مساجد قزوین توزیع می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با اشاره به اجرای طرح «حال خوش خواندن» از توزیع ۷ هزار جلد کتاب در قالب این طرح در بین کانون‌های مساجد این استان خبر داد.

حجت الاسلام علی رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین بیان کرد: یکی از اقدامات کانون‌های مساجد در حوزه کتاب و کتابخانه است که 128 کتابخانه در کانون‌های مساجد استان قزوین فعالیت دارند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: به مناسبت هفته کتاب هر سال کتاب‌هایی با موضوعات مختلف در سطح کانون‌های دارای کتابخانه توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: به مناسبت بیست و ششمین هفته کتاب در سال جاری همزمان با سراسر کشور و در قالب طرح «حال خوش خواندن» در بین کانون‌های استان، کتاب توزیع می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: بر این اساس تعداد 7 هزار جلد کتاب با موضوعات مذهبی، اجتماعی، فرهنگی، تاریخی در بین کانون‌های دارای کتابخانه مخزن دار و باز استان توزیع می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: همچنین به مناسبت 18 اسفند، سالروز تأسیس کانون‌های مساجد هم حدود 2 هزار جلد کتاب به کانون‌های استان اهدا می‌شود.

رمضانی یادآور شد: امیدواریم با اقدامات این چنینی و برگزاری برنامه‌های مختلفی نظیر مسابقه کتابخوانی شاهد ارتقا سطح مطالعه در بین قشر جوان و نوجوان باشیم.
انتهای پیام/2002

منبع: