آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۸۵۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۰ ساعت: ۱۰:۲۷ ↗ لینک کوتاه

استاندار قزوین:

برگزاری کنگره کمترین کاری بود که برای شهدا انجام دادیم

استاندار قزوین در نخستین روز از کنگره ۳هزار شهید قزوین گفت: برگزاری کنگره کمترین کاری بود که می‌توانستیم در جهت وظیفه خود در قبال شهدا به عنوان ستاره‌های راه زندگی انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین ، عبدالمحمد زاهدی در آیین افتتاحیه کنگره۳هزار شهید قزوین که در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین برگزار شد اظهار کرد: از حضور تمام حاضرین، معلمان، فرهنگیان و مسئولین که به احترام شهدا در آیین افتتاحیه مراسم حضور پیدا کردند تشکر میکنم.

وی ادامه داد: سپاه، واحدهای فرهنگی و تمام دستگاه‌های اجرایی استان در طول یک سال گذشته برای برگزاری کنگره شهدا تلاش داشتند.

استاندار قزوین با اشاره به نمایشگاه دستاوردهای هسته‌ای ابراز کرد: دکتر صالحی و سرهنگ حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران، برای برای برپایی نمایشگاه پیشرفت‌های صنایع هسته‌ای کشور در خلال کنگره تلاش کردند که از آنها تشکر ویژه داریم.
وی تصریح کرد: برگزاری کنگره کمترین کاری بود که می‌توانستیم در جهت وظیفه خود در قبال شهدا انجام دهیم و امیدواریم در مقابل شهدا روسفید باشیم.

این مسئول با تاکید بر نقش شهدا در زندگی عنوان کرد: در شب سیاه دنیا که پر از سیاهی است ما برای به ستاره نیاز داریم تا مسیر و هدف را به ما نشان دهند.
وی در پایان گفت: ما امروز یاد و خاطره ۳هزار ستاره استان قزوین را زنده نگه می‌داریم که نشانگر راه برای ما هستند.
انتهای پیام/۶۰۰۶

منبع: