آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۸۳۰ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۹ ساعت: ۹:۳۱

دادستان قزوین:

انجمن‌ صنفی حمل‌ونقل ظرفیت خوبی برای حل مشکلات رانندگان است

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: تشکل ها و انجمن های صنفی حمل و نقل ظرفیت خوبی برای شناسایی و حل مشکلات رانندگان دارند و باید ازاین توانمندی بخوبی استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ محمد قاسمی صبح امروز(شنبه) در دیدار با مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های حمل و نقل استان قزوین در دادسرای قزوین اظهار کرد: در عصر حاضر، شبکه حمل ونقل در هر جامعه ای کلید رونق اقتصادی است و اهمیت ویژه ای دارد و اگر مورد توجه قرار نگیرد هزینه‌های زیادی به جامعه تحمیل می شود.

وی اضافه کرد: توسعه بدون مشارکت شبکه حمل و نقل ممکن نمی‌شود و در این راستا حمایت دولت از این سیستم باید به صورت منطقی و مستمر صورت گیرد.

دادستان قزوین یادآورشد: استان قزوین با قرار گرفتن در کریدور حمل ونقلی شمال، جنوب، غرب و شرق موقعیت خاصی دارد و قزوین یکی از استان‌های تاثیر گذار در صنعت حمل و نقل کشور هم محسوب می‌شود به همین دلیل توجه ویژه به این شبکه ضروری است.

این مقام قضایی استان بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در ارائه خدمت به تشکل‌های صنفی حمل و نقل باید تلاش بیشتری کنند تا رضایت فعالان این عرصه فراهم شود.

وی عنوان کرد: با نظارت بیشتر بر کارها و شناسایی مشکلات می‌توانیم با کمک اعضا انجمن‌های صنفی بخشی از مطالبات و نیازهای رانندگان را پاسخگو باشیم و در تسهیل امور کمک کنیم.

این مسئول اضافه کرد: بهره گیری از نظر کارشناسانه مسئولان تشکل‌های صنفی حمل ونقل در بخش برون شهری و درون شهری کالا و مسافر برای حل مشکلات این گروه ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

در ادامه علی اکبر سیارمه گفت: ۹ درصد تولید ناخالص ملی در اختیار بخش حمل و نقل است، لذا انتظار داریم مسئولان برای حل مشکلات فعالان این بخش توجه ویژه داشته باشند.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی حمل و نقل استان قزوین افزود: این اتحادیه اولین تشکل حمل و نقلی و کارگری در کشور است که در استان قزوین به ثبت رسیده است و این ظرفیت می تواند در گره گشایی از مشکلات کمک موثری باشد.
انتهای پیام/2002