آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۷۱۴ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۳ ساعت: ۸:۳۴

رئیس پلیس راهور استان اعلام کرد:

محدودیت ترافیکی به مناسبت مراسم روز ۱۳ آبان در قزوین

رئیس پلیس راهور استان گفت: فردا از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد، از تقاطع خیابان شهدا به سمت شهربانی و بالعکس و همچنین تمام کوچه ها و خیابانهای منتهی به این خیابان کاملا در محدوده ترافیکی هستند.

سرهنگ مهرداد حسن پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین درباره محدودیت‌های ترافیکی روز یکشنبه ۱۳ آبان اظهارکرد: همزمان با برگزاری تجمع بزرگ سیزده آبان، پلیس راهور استان قزوین محدودیت های ترافیکی را در قزوین و شهرهای تابعه اعمال می‌کند.

وی افزود: به همین منظور، از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز، از تقاطع خیابان شهدا به سمت خیابان سپه و بالعکس و همچنین تمام کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به این خیابان کاملا در محدوده ترافیکی قرار دارند.

رئیس پلیس راهور استان قزوین تصریح کرد: همچنین از ساعت ۸ صبح امروز، محدودیت دوم ترافیکی از خیابان آزادی به سمت میدان آزادی، پیغمبریه و چهار راه انصاری به سمت خیابان شهدا آغاز می‌شود.

حسن پور اذعان کرد: با توجه به ازدیاد جمعیت محدودیت‌های ترافیکی دیگری نیز در برخی مسیرها از جمله خیابان طالقانی، خیابان نادری و خیابان امام اعمال خواهد شد و همزمان با ساعت تعطیلی مدارس این مسیرها بازگشایی می‌شود.

وی از رانندگان خواست ضمن همکاری با ماموران راهنمایی و رانندگی و داشتن سعه صدر با توجه به اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز یکشنبه، از مسیرهای جانبی استفاده کرده و با نیروهای انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.
انتهای پیام/2002