آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۶۷۰ کد خبرنگار: ۵۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۰ ساعت: ۱۲:۶

درپی برگزاری کنگره شهدای قزوین؛

کتابچه معرفی معابر مزین به نام شهدا چاپ شد

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین گفت: کتابچه معرفی معابر مزین به نام شهدای شهر قزوین در راستای برگزاری کنگره سه هزار شهید استان به چاپ رسید.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: کتابچه معرفی معابر مزین به نام شهدای شهر قزوین در راستای برگزاری کنگره سه هزار شهید استان به چاپ رسید.

عادله مهرابی افزود: این اداره کتابچه معرفی معابر مزین به نام شهدای شهر قزوین را در 4 جلد به چاپ رسانده است که شامل اسامی معابر و نقشه‌های GIS مرتبط با آن است.

این مسئول با بیان اینکه نامگذاری معابر به نام شهدا می‌تواند در تقویت و توسعه هرچه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت مؤثر باشد، عنوان کرد: مدیریت شهری قزوین در تلاش است تا با اقدامات خود در این زمینه، فرهنگ غنی ازخودگذشتگی، غیرت و شهادت در راه میهن و امنیت کشور را بیش از پیش توسعه دهد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین تصریح کرد: تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های استان با اقدامات خود برای برگزاری هرچه باشکوه تر کنگره سه هزار شهید تلاش می‌کنند و این اداره نیز به نوبه خود با چاپ این کتابچه در این مسیر گام برداشت.
انتهای پیام/۲۰۰۲