آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۵۷۳ کد خبرنگار: ۵۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۶ ساعت: ۱۳:۴۲

مقصودی:

اعتراضات من به روحانی به خاطر آمار های غلطی بود که ارائه می‌کرد/ مشاوران رئیس‌جمهور به وی آمار غلط می‌دهند

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراض من اعتراض به شخص روحانی و یا از طرف گروه خاصی نبود بلکه بنده به آمارهایی که آقای روحانی اعلام کرد و خلاف واقع بود، اعتراض کردم که این موضوع باعث وقفه در صحبت‌های رئیس‌جمهور شد و لاریجانی به این مساله رسیدگی کرد.

به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ؛ حسین مقصودی، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی از اعتراضاتی که میان اظهارات روحانی در مجلس داشت اظهار داشت: اعتراضات من در زمان سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برای دفاع از وزرای پیشنهادی دولت، اعتراضات حزبی یا سیاسی نبوده و تنها به دنبال طرح خواسته های مردم بودم.

وی با بیان اینکه صحبت های من حرف های دل مردمی است در طول روز به ما می زنند عنوان کرد: آقای رئیس‌جمهور در زمان سخنرانی خود اعلام کرد که آموزش و پرورش کشورمان از رایگان‌ترین آموزش و پرورش‌های جهان است و رشد اشتغال در این دولت افزایش یافته است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: اعتراض من اعتراض به شخص روحانی و یا از طرف گروه خاصی نبود بلکه بنده به آمارهایی که آقای روحانی اعلام کرد و خلاف واقع بود، اعتراض کردم که این موضوع باعث وقفه در صحبت‌های رئیس‌جمهور شد و لاریجانی به این مساله رسیدگی کرد.

مقصودی با تأکید بر اینکه چیزی که امروز روحانی می گفت با آنچه در واقعیت جامعه است بسیار فاصله دارد تأکید کرد: مشاوران آقای روحانی به وی آمار غلط می دهند و از آقای رئیس‌جمهور می‌خواهیم پیش از اینکه آماری را اعلام کند از صحت و سقم آن یقین پیدا کند.

انتهای پیام/7003