آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۵۶۴ کد خبرنگار: ۵۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۶ ساعت: ۱۲:۲۱

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان قزوین خبر داد:

تمدید مهلت بخشودگی جرائم دیرکرد واحدهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: جرائم دیرکرد بدهی‌های معوق واحدهای صنعتی، صنفی تا پایان آبان ماه امسال شامل بخشودگی می شود.

حمید رضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین اظهار کرد: در راستای رفع موانع تولید، ایجاد انگیزه و افزایش سرمایه گذاری، رونق تولید و اشتغالزایی، حمایت از تولید ایرانی و حمایت از همه واحدهای صنعتی و صنفی «تولیدی، توزیعی و خدماتی» که مشمول پرداخت تعدیل بدهی‌های معوق بوده و تاکنون موفق به پرداخت مبالغ مذکور «اصل بدهی و تعدیل معوقه» نشده‌اند تا پایان آبان ماه مشمول مشوقات بخشودگی خواهند شد.

وی با اشاره به بخشودگی جرایم اقساط افزود: واحدهای تولیدی بهره‌بردار دارای پایان کار یا در مرحله نصب ماشین‌آلات نیز در صورت پرداخت ۵۰ درصد اصل بدهی، مشمول ۶۰ درصد بخشودگی جرائم دیرکرد و چنانچه ۱۰۰ درصد مبلغ اصل بدهی واحد تولیدی و صنعتی را پرداخت کنند تا ۸۰ درصد مبلغ جرائم تأخیرآنها بخشیده می‌شود.

خانپور تصریح کرد: امیدواریم با اعمال این مشوق‌ها شاهد تسریع در بهره‌برداری از واحدهای در حال ساخت، راه‌اندازی واحدهای غیرفعال و افزایش ظرفیت تولید واحدهایی نیمه فعال باشیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان در پایان از همه واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دعوت کرد تا پایان آبان ماه امسال با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین از مشوقات بخشودگی تعدیلات بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/7003