آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۴۱۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱ ساعت: ۱۲:۴۵ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری:

بیش از ۱۸هزار زائر قزوینی برای حضور در اربعین ثبت‌نام کردند

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری گفت: تاکنون بیش از ۱۸ هزار زائر قزوینی در سامانه سماح برای اعزام به کربلا ثبت نام کرده اند و از این میان برای ۱۷ هزار نفر روادید صادر شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ محمد شفیعی ظهر امروز(سه شنبه) در ستاد ساماندهی اربعین که در استانداری قزوین برگزار شد، بیان کرد: این ستاد در استان قزوین 12 کمیته دارد و تاکنون طی برگزاری 2 جلسه نزدیک به 193 مصوبه داشته است.

وی افزود: تاکنون مجوز 69 موکب برای حضور در مراسم اربعین از استان صادر شده است که سه مورد آن در داخل کشور و در مسیر زائران به کربلا قرار دارد.

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری تصریح کرد: تاکنون بیش از 18 هزار نفر در سامانه سماح برای اعزام به کربلا ثبت نام کرده اند و از این میان برای 17 هزار نفر روادید صادر شده است.

وی عنوان کرد: تاکنون 105 خودروی باری برای ارسال اقلام مورد نیاز زایران اعزام شده است و نزدیک به 556 خادم نیز در این زمینه ثبت نام و اعلام آمادگی کردند.

این مسئول با اشاره به مرزهای تردد زایران حسینی یادآور شد: مرز مهران در این زمینه با استان قزوین ارتباط نزدیکی دارد و مرزهای دیگر نظیر چذابه و خسروی مربوط به استان‌های دیگر هستند.
انتهای پیام/2002

منبع: