آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۴۰۹ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱ ساعت: ۹:۵۲

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین اعلام کرد:

واگذاری ۱۰۰ هکتار از نواحی صنعتی به سرمایه‌گذاران تا پایان سال

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: تا پایان سال واگذاری ۱۰۰ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی به سرمایه گذاران در دستور کار این شرکت قرار دارد.

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین  اظهار کرد: رشد ۷/۱ برابری واگذاری زمین به متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌های صنعتی، نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است.

وی یادآور شد: در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای جذب سرمایه گذار، ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار جوانان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین موفق به جذب ۷۱ متقاضی سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین بیان کرد: تا کمتر از یکماه آینده حدود ۷۰ هکتار از اراضی شهرک صنعتی خرمدشت به متقاضی سرمایه گذاری واگذار خواهد شد و تا پایان سال واگذاری ۱۰۰ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی به سرمایه گذاران در دستور کار این شرکت قرار دارد.

وی با اشاره به نوع فعالیت این واحدهای صنعتی تصریح کرد: بیشترین میزان فعالیت متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه شیمیایی، غذایی، فلزی و برق بوده است.

خانپور به تفکیک زمین‌های واگذار شده در هر شهرک و ناحیه صنعتی پرداخت و گفت: شهرک‌های صنعتی لیا، کاسپین، خرمدشت و حکیمیه به ترتیب بیشترین میزان مساحت واگذاری ها را داشته اند.

وی در پایان از رتبه برتر در جذب سرمایه گذار در شهرک‌های و نواحی صنعتی استان در هشت ماهه نخست امسال در کشور خبر داد.
انتهای پیام/2002