آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۳۸۵ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۳۰ ساعت: ۱۰:۲۰

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین:

مستند «ماموریت در ساحل نیسان» از شبکه قزوین پخش می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: مستند «ماموریت در ساحل نیسان» که روایتگر خاطرات سرداران و فرماندهان لشگر ۱۶ زرهی استان در جنگ تحمیلی است، بخشی از کارنامه شبکه قزوین در این حوزه است.

سعید انبارلویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد:  شبکه قزوین در بخش‌های مختلف سیما، صدا و خبر برنامه‌های ویژه ای را برای کنگره شهدای قزوین آماده پخش کرده است.

وی اذعان کرد: شبکه قزوین در برگزاری کنگره 3000شهید استان با تمام بضاعت خود به برنامه سازی و اطلاع رسانی در رابطه با این رویداد ارزشمند می‌پردازد.

مدیرکل صدا و سیمای قزوین به برنامه‌های سیمای مرکز قزوین اشاره کرد و افزود: تولید مستندهای فاخر دفاع مقدس همچون «مردان هور» دايره المعارف هشت سال دفاع مقدس در محدوده جغرافیای است که در 72 قسمت 30 دقيقه‌اي تولید شده است.

وی ادامه داد: مستند «ماموریت در ساحل نیسان» که روایتگر خاطرات سرداران و فرماندهان لشگر 16 زرهی استان در جنگ تحمیلی است، بخشی از کارنامه شبکه قزوین در این حوزه است.

این مسئول بیان کرد: تا زمان برگزاری کنگره شهدا تولید و پخش ویژه برنامه‌های یادواره شهدای استان، پخش مستندهای فاخر شهدای مدافع حرم قزوین تحت عنوان «من و حمید»، «راه شیری» و «رسول» ادامه دارد.

گفتگو با فرزندان جوان شهدای استان در کلبه مهر
وی گفت: پخش مستند «مردان مقاومت» با موضوع معرفی عملیات‌هایی که رزمنده‌های قزوین در آن حضور داشتند از جمله ویژه برنامه‌های سیمای مرکز قزوین برای این ایام خواهد بود.

انبارلویی به دعوت از کارشناسان و دبیران کمیته‌های 21گانه کنگره شهدا در برنامه‌های روتین شبکه همچون «صبح بخیر قزوین»، «خانه ما» و «هم محلی» تا زمان برگزاری کنگره اشاره کرد و افزود: این برنامه‌ها در فواصل مختلف از منظر نگاه خود به این رویداد می‌پردازند.

وی اضافه کرد: تولید و پخش ویژه برنامه زنده مختص کنگره 3000شهید استان در دستور کار سیمای مرکز قزوین است.

این مسئول اذعان کرد: در حوزه صدا برنامه صبحگاهی «زندگی سلام» با مسئول یکی از کمیته‌های برگزاری کنگره برای سوال از کم و کیف برگزاری این رویداد ارتباط برقرار می‌کند.

وی عنوان کرد: «کلبه مهر» نیز در این ایام میزبان خانواده‌های شهدای استان خواهد بود. «پژواک»به تبیین اهداف و برنامه‌های کنگره توسط مسئولین برگزاری مراسم می‌پردازد و «پاتوق» هم با اختصاص موضوع برنامه به محورهای متناسب با فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تهیه بخش گفتگو با فرزندان جوان شهدای استان، شنوندگان رادیو قزوین را بهره مند خواهد ساخت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین ابراز کرد: پوشش خبری کلیه یادواره‌های شهدا در نقاط مختلف استان، تهیه گزارش‌های تولیدی و پوشش خبری نشست‌های مشترک ستاد و پخش گفتگوی ویژه خبری با حضور مسئولین برای ارائه گزارش عملکرد کمیته‌ها و پاسخ به مطالبات کنگره شهدا از ویژه برنامه‌های حوزه خبر شبکه قزوین تا روز برگزاری کنگره شهدا است.
انتهای پیام/2002