آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۳۰۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۶ ساعت: ۱۴:۴۲ ↗ لینک کوتاه

به بهانه برگزاری کنگره شهدا؛

آیا واقعا جای شهدا خالی است؟!

ای کاش بودند و عظمت حزب‌الله، حشدالشعبی، زینبیون، فاطمیون را می‌دیدند، ای کاش بودند و اضمحلال صدام و بدخواهان کشور اسلامی شان را می‌دیدند ولیکن خدا را شکر که نیستند!

صبح قزوین ؛____ محمود برزگر.

آری، جای شهدا خالی است، کاش بودند و تحقق یافتن شعارشان را می‌دیدند که هنوز هم «نه شرقی و نه غربی، جمهوری اسلامی» حکم فرماست.

ای کاش بودند و پیشرفت‌های عظیم کشورشان را در نانو، پزشکی، کشاورزی، صنعتی، دفاعی را می‌دیدند، ای کاش بودند و صدور انقلابشان به اقصی نقاط عالم را می‌دیدند.

ای کاش بودند و عظمت حزب‌الله، حشدالشعبی، زینبیون، فاطمیون را می‌دیدند، ای کاش بودند و اضمحلال صدام و بدخواهان کشور اسلامی شان را می‌دیدند ولیکن خدا را شکر که نیستند!

نیستند که ببیند برخی به اسم شهدا دکان بازکرده اند و نان می‌خورند و با عملکردشان دل خانواده شهدا را می‌سوزانند! نیستند که ببینند برخی از مسئول نماهای بی تدبیر، با نفوذ به کرسی‌های مدیریتی کشور، به جای خدمت و نوکری مردم، به دنبال منافع شخصی و حزبی خودشانند. نیستند که ببینند چه خون‌ها به دل انقلابی‌ها و وارثان خون شهدا می‌شود.

نیستند که ببینند برخی پشتیبان ولایت فقیه نیستند تا به مملکت آسیب برسد! نیستند که ببینند برخی تلاش می‌کنند تا انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد! نیستند که ببینند.

اما جای شهدا خالی نیست! اگر همت رفت جعفری هست، اگر باکری رفت سلیمانی هست، اگر زین الدین رفت فضلی هست، اگر شهدای دفاع از انقلاب و کشور رفتند، در سال‌های اخیر مدافعان حرم با تاسی به راه و رسم آنها، رخ نشان دادند و هستند و هستیم تا ظهور مهدی زهرا(س).

باشد تا همه با هم و با حمایت و پشتیبانی از ولایت، راه و رسم شهدا که همان آزادگی، اخلاص، ایثار، از خودگذشتگی است را به منصه ظهور برسانیم. ان‌شاءالله
انتهای پیام/2002

منبع: