آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۲۹۶ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۶ ساعت: ۱۲:۳

از سوی اداره برق؛

زمان قطعی برق ۲۶تا ۲۸مهرماه در استان قزوین اعلام شد

به‌منظور پاره‌ای از عملیات و تعمیرات برق و همچنین جهت ممانعت از هرگونه خسارت احتمالی ناشی از قطعی برق به مشترکین استان قزوین ساعات و محدوده‌های قطع برق اعلام می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده قطعی برق روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه از سوی روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قزوین اعلام شد.

برق خیابان آزادی نبش کوچه ۲۲ واقع در شهر البرز نیز از ساعت ۱۰:۱۵ الی ۱۲:۱۵ و برق خیابان شیخ بهایی شمالی از ساعت ۹ الی ۱۱ امروز قطع می‌شود.

مردم بلوار امام خمینی (ره) نرسیده به درمانگاه واقع در آبیک و مردم محمدیه، روستای حصار خیابان طالقانی از ساعت ۱۰ الی ۱۲ امروز با قطعی برق روبرو می‌شوند.

همچنین برق روستای قره‌باغ تاکستان و برق روستای جهان‌آباد خرمدشت از ساعت ۹ الی ۱۱ در مورخه۲۶ مهرماه سال جاری قطع خواهد شد.

مردم ساکن در بیدستان روبروی الکل کشی و مردم شهرک صنعتی آبیک از ساعت۲۴:۰۰ الی ۲:۰۰بامداد باقطعی برق مواجه می‌‌شوند این در حالی است که برق خیابان میثم شهر البرز نیز از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰ فردا قطع می‌شود.

مردم ساکن در خیابان سعدی فرعی جنوبی نیز از ساعت ۹ الی ۱۱ و مردم شهرک صنعتی اسفرورین از ساعت ۱۰ الی ۱۲ با قطعی برق روبرو می‌شوند این در حالی است که برق روستای جهان‌آباد خرمدشت از ساعت ۹ الی ۱۱ و برق جاده قزوین خیابان صنعت ۸ از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در مورخه ۲۸ مهرماه سال جاری قطع خواهد شد.
انتهای پیام/2002