آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۱۲۰۱ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ساعت: ۸:۳۶

در استان قزوین؛

نهمین نمایشگاه کشاورزی گشایش یافت

در مراسمی با حضور استاندار قزوین نهمین نمایشگاه کشاورزی، ماشین آلات، ادوات، تجهیزات آبیاری و نهاده ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ در مراسمی با حضور استاندار، داود محمدی نماینده قزوین در مجلس، معاون اقتصادی استاندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، جمعی از کارشناسان و تولیدکنندگان شب گذشته(سه شنبه) نهمین نمایشگاه کشاورزی و ماشین آلات و نهاده‌ها در قزوین گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۶۰ شرکت تولیدی از استان‌های تهران، البرز، قزوین، خراسان رضوی، کردستان، اصفهان، آذربایجان شرقی، زنجان و کرمانشاه آخرین دستاوردها و تولیدات خود را در غرفه‌های نمایشگاه در معرض دید عموم و متخصصان کشاورزی قرار داده اند.

در این نمایشگاه انواع سیستم های آبیاری، لوله و اتصالات، بذر و دانه های اصلاح شده، کودهای شیمیایی، کودهای مایع ارگانیک، آفات نباتی، کشت قارچ خوراکی، علوفه ذرت بسته بندی، بذر ذرت، پوشش‌های ضد آب و ضد گاز، شیرآلات و پمپ های صنعتی، الکتروموتور، لوله‌های پلی اتیلن، فیلتر تراکتور صنعتی، راهسازی و راهداری در نمایشگاه عرضه شده است.

اهداف برگزاری این نمایشگاه را بازاریابی، شناسایی مشتریان، در بازارهای مختلف، آشنایی متخصصان با آخرین تکنولوژی روز صنایع کشاورزی، ایجاد فضای رقابتی به منظور ورود به بازارهای جدید، ارائه توانمندی های مشارکت کنندگان، دریافت سفارش از مشتریان و گسترش کانال های توزیع و ایجاد نمایندگی و تبادل اطلاعات و تجربیات است.

نهمین نمایشگاه کشاورزی، ماشین آلات، ادوات، تجهیزات آبیاری و نهاده‌ها تا 27 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی قزوین برپاست و علاقمندان می‌توانند همه روزه از ساعت 15 الی 21 از آن در خیابان نوروزیان جنب صدا و سیما بازدید کنند.
انتهای پیام/2002