روابط عمومی‌ها و خبرنگاران فضا را برای برگزاری کنگره شهدا آم
پنج شنبه 27 دی 1397

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین:

روابط عمومی‌ها و خبرنگاران فضا را برای برگزاری کنگره شهدا آماده کنند

روابط عمومی‌ها و خبرنگاران فضا را برای برگزاری کنگره شهدا آماده کنند
کد خبر: 331154/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/07/23 ساعت: 11:17 AM


مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: روابط عمومی‌ها با همراهی اصحاب رسانه باید بتوانند در یک ماه باقی مانده تا زمان برگزاری کنگره، فضای استان را آماده کرده و افکار عمومی را درگیر برگزاری یادواره کنند.به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ نصرت الله علیرضایی، پیش از ظهر امروز(دوشنبه) در جلسه شورای روابط عمومی‌های استان قزوین با محوریت برگزاری کنگره سه هزار شهید قزوین در سالن شهید امامی استانداری اظهار کرد: امروز این احساس خطر وجود دارد که از گفتمان شهادت و ایثار و دفاع مقدس فاصله گرفته‌ایم.

وی افزود: برگزاری کنگره شهدا تلنگری برای بازگشت ما به نوع دوستی، بزرگ اندیشی، ساده زیستی، مدارا، دریاصفتی، گذر از تنگ نظری‌ها و تنگ اندیشی‌هاست که شهدا به خوبی توانسته بودند به این اخلاقیات دست پیدا کنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین ابراز کرد: روابط عمومی‌های استان قزوین با همراهی اصحاب رسانه باید بتوانند در یک ماه باقی مانده تا زمان برگزاری کنگره، فضای استان را آماده کرده و افکار عمومی را درگیر برگزاری یادواره کنند.

در تولید محتوای کنگره شهدا کاستی‌هایی وجود دارد
وی بیان کرد: کنگره شهدای قزوین یک سمبل است که باید به یک سنت اجتماتی و فرهنگی ماندگار تبدیل شود تا در کنار یکدیگر با گذشت و ایثار و حول محور مشترکات حرکت کنیم.
 
علیرضایی ادامه داد: صداها و نظرات متفاوت و گفتمان‌ها را باید شنید و نباید فضای کنگره متکلم وحده شود؛ بلکه باید از تحلیل و نقدها در جهت بهتر برگزاری کنگره استفاده کرد.  

وی با انتقاد از اینکه در تولید محتوای کنگره شهدا کاستی‌هایی وجود دارد، تصریح کرد: فضای اطلاع رسانی کنگره شهدا نباید فقط محدود به یادداشت، مقاله، خبر، مصاحبه و تولیدات چندرسانه ای شود.

این مسئول روابط عمومی عنوان کرد: باید با زبان هنر، قلم و نمایش یک سلسه باورهای فرهنگی و اجتماتی در قالب کنگره شهدا پیش از برگزاری و پس از برگزاری ارائه شود تا بتوانیم محتوای مدنظر خود را به نسل جدید منتقل کنیم.

وی در پایان گفت: یکی از اهداف این کنگره می‌تواند خارج شدن از منفعت‌گرایی و تک محوری باشد تا منافع ملی را بر منافع فردی ترجیح دهیم و همه در مسیر پیشرفت کشور حرکت کنیم.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.