آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۳۰۹۲۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ساعت: ۰:۰ ↗ لینک کوتاه

رحیمی; دیدارهای صالحی امیری در بوینس آیرس اعتبار و جایگاه ورزش ایران را افزایش داد

رحیمی حضور صالحی امیری در بوینس آیرس را اتفاقی ویژه در راستای توسعه ارتباطات ورزشی ایران و افزایش روحیه ملی پوشان کشورمان دانست.

به گزارش خبرگزاری صبح قزوین و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ اصغر رحیمی سرپرست کاروان ورزشی کشورمان بعد از بازگشت رئیس کمیته ملی المپیک به کشور گفت: هر چند سفر صالحی امیری کوتاه بود اما نتایج و آثار بسیار مثبت و‌ ارزشمندی بهمراه داشت. او در این سفر بواسطه دیدارها و‌ ملاقاتهای مهمی که انجام داد، اعتبار و‌ جایگاه ورزش ایران را ارتقا بخشید.

وی‌ در ادامه به تقویت رابطه ایران با کمیته بین المللی المپیک بواسطه ارتباط خوبی که صالحی امیری با باخ ایجاد کرده اشاره کرد و گفت: خوشبختانه رئیس فعلی کمیته ملی المپیک فردی بزرگ و‌ متشخص و آشنا به اصول و تکنیک های دیپلماتیک است که همین موضوع برگ برنده ورزش ایران در ملاقاتهای مهم بین المللی صورت گرفته بود.
رحیمی یادآور شد: صالحی امیری برای این سفر طوری برنامه ریزی کرده بود که یا در سالن، یا دهکده در کنار ورزشکاران باشد یا اینکه برای پیگیری امور ورزش ایران دیدار و‌ ملاقاتهایی مهم و‌اثربخش با مسئولین IOC و فدراسیونهای بین المللی برگزار کند.
وی‌در پایان گفت: روحیه ورزشکاران کاروان ایران وقتی می دیدند وی در همه مراحل کنارشان حضور دارند بسیار افزایش می یافت و کادر فنی و سرپرستی کاروان نیز به این نوع حضور دلگرم بودند. امیدوارم کاروان ورزشی ایران بتواند با کسب نتایج خوب و ارزشمند پاسخ زحمات تمام عزیزان بخصوص صالحی امیری را بدهد.

انتهای پیام/ر

منبع: ورزشی فارس