آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۲۹۰۶۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۹ ساعت: ۱۲:۳۹ ↗ لینک کوتاه

در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها؛

۱۳۰۰ مدرسه میزبان برگزاری جشن مهرورزی هستند

مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با حضور دانش آموزان نیکوکار استان قزوین در هزار و ۳۰۰ مدرسه برگزار می‌شود.

فرزاد فرهادی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با تقدیر از همکاری آستان قدس رضوی در ارائه خدمت به محرومان بیان کرد: جذب مشارکت‌های مردمی یکی از رویکردهای کمیته امداد امام (ره) برای خدمت رسانی مناسب به نیازمندان است.

وی ادامه داد: یکی از عرصه‌های مشارکت‌های مردمی جشن عاطفه‌ها است که هر ساله در روزهای پایانی شهریور و آغازین مهرماه از سوی کمیته امداد امام (ره) و با مشارکت آموزش و پرورش، صدا و سیما و برخی دستگاه‌ها اجرایی برگزار می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین افزود: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در 14 و 15 شهرویر ماه برگزار شد و مرحله دوم این جشن با حضور دانش آموزان نیکوکار استان قزوین در هزار و 300 مدرسه برگزار می‌شود.

وی گفت: در جشن عاطفه‌ها کمک‌های دانش آموزان در گام نخست برای نیازمندان همان مدرسه هزینه می‌شود و در صورتی که مدرسه ای برخوردار بوده و دانش اموز نیازمندی نداشته و یا میزان کمک‌ها بالاتر از تعداد نیازمندان باشد، کمک‌های دانش اموزان به سمت دانش آموزان مدارس کم برخوردار هدایت می‌شود.

فرهادی تصریح کرد: این فرایند توسط دانش آموزان و مدیران مدرسه انجام خواهد شد و کمیته امداد امام (ره) تنها نقش پشتیبانی را دارد.

وی با اشاره به اینکه امسال جشن عاطفه‌ها با شعار " #لبخند-مهر بسته به مهر شما" برگزار می‌شود، یادآورشد: خیران و نیکوکاران می توانند با شماره گیری کدمهربانی # ۰28*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری 33808-028 و یا از طریق سایت امداد لبخند مهر را بر لبان دانش آموزان نیازمند بنشانند.
انتهای پیام/2002

منبع: