آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۲۷۱۴۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ساعت: ۱۳:۴ ↗ لینک کوتاه

️ رئیس پلیس آگاهی استان:

قاتل جوان ۲۴ ساله در قزوین دستگیر شد

️ رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از دستگیری قاتل جوان ۲۴ ساله در بخش "کوهین " در کمتر از ۲۴ ساعت پس از کشف جسد خبر داد.

سرهنگ آرش مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی اعلام گزارش ماموران پاسگاه "آقابابا" مبنی بر مراجعه فردی به پاسگاه و اظهار اینکه برادرش از روز گذشته پس از خروج از منزل تاکنون به منزل برنگشته است رسیدگی به پرونده فقدانی در دستور کار ماموران اداره جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران حین انجام تحقیق روی پرونده، جسد فرد فقدانی توسط عوامل پاسگاه در کوه‌هاي اطراف داخل دره پیدا که بلافاصله اکيپي از پليس آگاهي با راهنمايي عوامل پاسگاه به محل کشف جسد اعزام که مشاهده شد جسد مورد اصابت گلوله اسلحه شکاري قرار گرفته است.

این مسئول اضافه کرد: پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات در خصوص شناسایی قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات فنی پلیسی به سارق سابقه دار که با مقتول در ارتباط بوده مشکوک و در یک عملیات ضربتی در منزلش دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل کردند.

مرادی بیان کرد: متهم در بازجویی ماموران ابتدا از وقوع قتل اظهار بی اطلاعی ولی در مواجه با دلایل و شواهد پلیس به قتل جوان 24 ساله اعتراف کرد.

وی با اشاره به اظهارت متهم که با مقتول به قصد شکار به کوه‌های اطراف روستا رفته بودند، عنوان کرد: متهم پس از قتل جوان 24 ساله به وسیله شلیک گلوله با اسلحه شکاری در کوه‌های اطراف مقتول را به داخل دره پرتاب می‌کند.

مرادی یادآور شد: با راهنمایی قاتل، اسلحه شکاری در داخل باغی که پنهان کرده بود کشف و متهم علت قتل را اختلاف شخصی با مقتول اعلام کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
انتهای پیام/2002

منبع: