آخرین اخبار استان قزوین

برای حمایت از مفسدان و مخلان اقتصادی خود را واسطه قرار ندهید
کد خبر: ۳۲۶۶۸۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۵ ساعت: ۱۰:۱۲ ↗ لینک کوتاه

هشدار رئیس کل دادگستری قزوین به مسئولان استان:

برای حمایت از مفسدان و مخلان اقتصادی خود را واسطه قرار ندهید

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: به همه مسئولان هشدار می‌دهیم که برای حمایت از مخلان و مفسدان اقتصادی خود را واسطه آنان با دستگاه قضایی قرار ندهند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ حجت الاسلام نورالله قدرتی، امروز(یکشنبه) در نشست شورای مسئولان قضایی استان در سالن جلسات اداره کل زندان‌های قزوین اظهار کرد: دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی و کسانی که به دنبال اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند جدی است و بر اساس قانون با این افراد برخورد خواهد کرد و در مقابل آنان با قاطعیت خواهیم ایستاد.

رئیس کل دادگستری قزوین افزود: امروز شرایط اقتصادی کشور بسیار حساس است و باید همه دست به دست هم دهیم تا از این بحران اقتصادی پیش آمده به سلامت عبور کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی زیاده خواهان خود را در کنار دشمن قرار می‌دهند و با بعضی اقدامات خود به دنبال سودجویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند که به واقع این اقدامات آنان خیانت به نظام و مردم است.

مقام ارشد قضایی استان تصریح کرد: هشدارها قبلا توسط دستگاه قضایی به احتکار و اختفا کنندگان کالا داده است و از این پس احتکار کنندگان منتظر برخورد سخت و بدون اغماض دستگاه قضایی باشند و انتظارمان بر این است سازمان تعزیرات اشد مجازات قانونی را برای این افراد در نظر بگیرد.

مفسدان اقتصادی باید معرفی شوند
وی اذعان کرد: اسامی مخلان نظام اقتصادی و دست‌های پنهان آن باید به مردم و جامعه معرفی شوند چون در برخی از احتکارهای اخیر مشاهده شد که بعضی از افراد ذی نفوذ نیز در این اقدام ناپسند دست داشتند.

قدرتی تاکید کرد: امروز باید همه با اقتصاد مقاومتی در مقابل جنگ اقتصادی دشمن بایستیم و نگذاریم دشمن از این طریق به ما لطمه ای وارد کند و لازمه تحقق این امر مهم همسویی و در کنار هم بودن مردم و مسئولان است.

رئیس شورای مسئولان قضایی استان در ادامه بیان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید کرده اند، دستگاه قضایی همه تلاش خود را برای مقابله با مفسدان اقتصادی، مخلان بازار و محتکران به کار گرفته است و در مسیر قانون با تمامی آنها برخورد خواهد کرد و به همه مسئولان هشدار می‌دهیم که برای حمایت از مخلان و مفسدان اقتصادی خود را واسطه آنان با دستگاه قضایی قرار ندهند.

وی در پایان ابراز کرد: شعبه ویژه رسیدگی به پرونده مفاسد اقتصادی در استان قزوین تشکیل و این قبیل پرونده ها در استان قزوین توسط قضات مجرب و به سرعت رسیدگی خواهد شد.
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها