برای حمایت از مفسدان و مخلان اقتصادی خود را واسطه قرار ندهید
جمعه 3 اسفند 1397

هشدار رئیس کل دادگستری قزوین به مسئولان استان:

برای حمایت از مفسدان و مخلان اقتصادی خود را واسطه قرار ندهید

برای حمایت از مفسدان و مخلان اقتصادی خود را واسطه قرار ندهید
کد خبر: 326688/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/06/25 ساعت: 10:12 AM


رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: به همه مسئولان هشدار می‌دهیم که برای حمایت از مخلان و مفسدان اقتصادی خود را واسطه آنان با دستگاه قضایی قرار ندهند.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ حجت الاسلام نورالله قدرتی، امروز(یکشنبه) در نشست شورای مسئولان قضایی استان در سالن جلسات اداره کل زندان‌های قزوین اظهار کرد: دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی و کسانی که به دنبال اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند جدی است و بر اساس قانون با این افراد برخورد خواهد کرد و در مقابل آنان با قاطعیت خواهیم ایستاد.

رئیس کل دادگستری قزوین افزود: امروز شرایط اقتصادی کشور بسیار حساس است و باید همه دست به دست هم دهیم تا از این بحران اقتصادی پیش آمده به سلامت عبور کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی زیاده خواهان خود را در کنار دشمن قرار می‌دهند و با بعضی اقدامات خود به دنبال سودجویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند که به واقع این اقدامات آنان خیانت به نظام و مردم است.

مقام ارشد قضایی استان تصریح کرد: هشدارها قبلا توسط دستگاه قضایی به احتکار و اختفا کنندگان کالا داده است و از این پس احتکار کنندگان منتظر برخورد سخت و بدون اغماض دستگاه قضایی باشند و انتظارمان بر این است سازمان تعزیرات اشد مجازات قانونی را برای این افراد در نظر بگیرد.

مفسدان اقتصادی باید معرفی شوند
وی اذعان کرد: اسامی مخلان نظام اقتصادی و دست‌های پنهان آن باید به مردم و جامعه معرفی شوند چون در برخی از احتکارهای اخیر مشاهده شد که بعضی از افراد ذی نفوذ نیز در این اقدام ناپسند دست داشتند.

قدرتی تاکید کرد: امروز باید همه با اقتصاد مقاومتی در مقابل جنگ اقتصادی دشمن بایستیم و نگذاریم دشمن از این طریق به ما لطمه ای وارد کند و لازمه تحقق این امر مهم همسویی و در کنار هم بودن مردم و مسئولان است.

رئیس شورای مسئولان قضایی استان در ادامه بیان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید کرده اند، دستگاه قضایی همه تلاش خود را برای مقابله با مفسدان اقتصادی، مخلان بازار و محتکران به کار گرفته است و در مسیر قانون با تمامی آنها برخورد خواهد کرد و به همه مسئولان هشدار می‌دهیم که برای حمایت از مخلان و مفسدان اقتصادی خود را واسطه آنان با دستگاه قضایی قرار ندهند.

وی در پایان ابراز کرد: شعبه ویژه رسیدگی به پرونده مفاسد اقتصادی در استان قزوین تشکیل و این قبیل پرونده ها در استان قزوین توسط قضات مجرب و به سرعت رسیدگی خواهد شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.