آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۲۴۷۶۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۲ ساعت: ۱۳:۵۱ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل بنیاد شهید استان:

برنامه‌های اصلی کنگره ۳هزار شهید قزوین آغاز می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید قزوین گفت: در قالب طرح سپاس بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرا می‌شود، از دو هزار و ۲۲۰ تن از والدین و همسران شهدای در قید حیات استان قزوین دیدار خواهد شد.

غلامرضا حقایق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: در آستانه‌ی برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان قزوین، برنامه دیدار از همه خانواده‌های شهدای استان قزوین از روز چهارشنبه، چهاردهم شهریور ماه آغاز می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از مهمترین برنامه‌های کنگره دیدار و گفت‌وگو با بازماندگان شهدا می‌باشد، این طرح با اختصاص 56 گروه از نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه پاسداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اذعان کرد: در این دیدارها خانواده‌های معظم شهدا در جریان رخداد بزرگ کنگره قرار گرفته و همچنین از ایثار و تلاش آنان در طول سال‌های پس از دفاع مقدس تقدیر به عمل می‌آید.

حقایق‌پور گفت: برگزاری کنگره ملی 3 هزار شهید یکی از اتفاقات مهم تاریخی و ارزشی استان می‌باشد که بایستی با همت و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی به نحو مطلوب و شایسته و در خور مردم شهیدپرور برگزار شود.

اجرای طرح سپاس در استان قزوین

مدیر اجرای برنامه دیدار از خانواده شهدای قزوین بیان کرد: در دیدار با خانواده‌های شهدا که در قالب طرح سپاس بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرا می‌شود، از دو هزار و 220 تن از والدین و همسران شهدای در قید حیات استان قزوین دیدار خواهد شد.

وی عنوان کرد: در آستانه‌ی برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان قزوین، از 96 والدین شهید و 42 همسر شهید در شهرستان آبیک، 53 والدین شهید و 34 همسر شهید در شهر الوند و یکصد و 42 والدین شهید و 63 همسر شهید در شهرستان بویین‌زهرا دیدار خواهد شد.

این مسئول ابراز کرد: همچنین 286 والدین شهید و یکصد و 23 همسر شهید در شهرستان تاکستان، 772 والدین شهید و 446 همسر شهید در شهرستان قزوین، 87 والدین شهید و 76 همسر شهید در شهر محمدیه دیدار به عمل می‌آید.
انتهای پیام/2002

منبع: