آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۲۴۴۳۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۰ ساعت: ۱۳:۵ ↗ لینک کوتاه

️رئيس پليس راه استان قزوین اعلام کرد:

۵ کشته و مجروح در حوادث رانندگی ۲ روز گذشته

️رئيس پليس راه استان قزوین از وقوع ۳ فقره سانحه رانندگی منجر به فوت در ۴۸ ساعت گذشته در راه های مواصلاتی استان خبر داد.

سرهنگ نصراله بیگلری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبني بر يک مورد تصادف بعد از "سه راهی کهک" نرسیده به تاکستان، بلافاصله عوامل انتظامي و پلیس راه جهت بررسي موضوع به محل مراجعه کردند.

رئيس پليس راه استان قزوین اظهار کرد: در بررسي به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه خودروی "وانت" با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد، که در اثر اين حادثه متاسفانه راکب موتورسیکلت به دلیل شدت جراحات وارد فوت شد.

وي تصریح کرد: برابر اعلام کارشناس پليس راه، علت اين حادثه حرکت در خلاف جهت راکب موتورسیکلت بوده است.

بیگلری افزود: در حادثه ای دیگر در محور قزوین – همدان یک دستگاه خودروی پژو 206 پس از برخورد با "گاردریل" واژگون که متاسفانه در اثر این حادثه متاسفانه یکی از سرنشینان فوت و سرنشین دیگر مجروح و به مراکز درمانی اعزام شد.

رئیس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: در سانحه ای دیگر در محور "سه راه قدیم آباد"، یک دستگاه خودروی "سمند" بنا به عللی واژگون، که در اثر اين حادثه متاسفانه سرنشین 7 ساله خودرو فوت و یکی دیگر از سرنشینان نیز مصدوم و به بيمارستان منتقل شد.

این مقام مسئول ادامه داد: برابر اعلام کارشناس پليس راه، علت اين 2 حادثه واژگونی، عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان بوده است.

بیگلری در پایان به شهروندان توصيه کرد: در هنگام رانندگي سرعت مطئنه را رعايت و از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحين رانندگي، انحرافات ناگهاني و رانندگي درحالت خستگي و خواب آلودگي خودداري کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

انتهای پیام/2002

منبع: