آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۲۴۴۱۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۰ ساعت: ۱۲:۷ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین:

رزمایش محمد رسوالله(ص) با حضور بسیجیان اقبالیه برگزار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: در رزمایش محمد رسوالله(ص) دو گردان بیت المقدس حوزه‌های مقاومت بسیج برادران ابوذر محمود آباد نمونه و سیدالشهدا (ع) شهر اقبالیه شرکت می‌کنند.

مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین  از برگزاری رزمایش بزرگ نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) خبر داد و اظهار کرد: این رزمایش با هدف نمایش انسجام و اقتدار بسیج در روز یکشنبه ۱۱ شهریورماه با حضور بسیجیان این ناحیه در شهر اقبالیه برگزار می‌شود.

وی افزود: در این رزمایش دو گردان بیت المقدس حوزه‌های مقاومت بسیج برادران ابوذر محمود آباد نمونه و سیدالشهدا (ع) شهر اقبالیه شرکت می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین اذعان کرد: همزمان با بکارگیری گردان‌های بیت المقدس در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص)، قرارگاه خدمت رسانی با برپایی اردوی‌های جهادی از ۹ تا ۲۹ شهریور ماه با هدف خدمت رسانی، ایجاد امید و انگیزه، کمک به کار آمدی نظام و ایجاد فرهنگ جهاد در بین بسیجیان در سطح شهرستان قزوین برگزار خواهد می‌شود.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری این رزمایش بزرگ تداعی رزمایش عظیم محمد رسوالله در زمان اعزام رزمندگان به جبهه‌های حق علیه باطل بود تا نسل جدید و بسیجیان ما آمادگی کافی برای انجام عملیات‌های مختلف در زمان‌های بحرانی و نیاز کشور را داشته باشند.

صادق‌پور یادآور شد: تمرین و تقویت اقتدار و انسجام بسیجیان از جمله اهداف دیگر این رزمایش است، امروز استکبار جهانی با ترکیبی از جنگ نرم، جنگ نیمه سخت و سخت تلاش می‌کند تا فشارهای همه جانبه خود را برملت ایران تحمیل کند که باید ملت ایران در این زمینه آگاه باشند.
انتهای پیام/2002

منبع: