آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۲۳۴۳۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۴ ساعت: ۱۵:۲۱ ↗ لینک کوتاه

با حضور فعال توئیتری‌های قزوین؛

هشتگ "#_رحیم_پور_ازغدی" ترند اول توئیتر فارسی شد+تصاویر

با حضور فعال توئیتری‌های قزوین هشتگ "#_رحیم_پور_ازغدی" ترند اول توئیتر فارسی شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین ؛ پیرو سخنرانی اخیر استاد رحیم پور ازغدی در قم، رسانه‌های مختلف داخلی و خارجی اقدام به نشر محتواهایی علیه این سخنران انقلابی کردند.

در همین راستا کاربران فضای مجازی در توییتر به منظور حمایت از این استاد انقلابی که به حق جزو نوادر نظریه پردازان انقلاب اسلامی است با هشتگ #رحیم_پور_ازغدی و با پرداختن به دانش، شخصیت و وجه انقلابی وی، از این شخصیت مومن و انقلابی حمایت کردند.

هشتگ "#_رحیم_پور_ازغدی"در چند روز گذشته به کررات از سوی فعالان فضای مجازی استفاده شده و به عنوان اولین هشتگ و ترند در توئیتر قرار گرفت.

در ادامه به بازخوانی برخی واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی به این موضوع می‌پردازیم.

حمید آقا:
تیغ نقد یک انقلابی است که تیز و برنده است چرا که لبه آن گرفتار سنگ تعلقات هیچ جناحی نیست.

#رحیم_پور_ازغدی
#حزب_فقط_حزب_الله

حسام عابدی‌ها:
اگه بخوام دوتا انقلابیِ مجاهدِ باسوادِ جذابِ مَشتیِ باصفای با اخلاص نام ببرم، یکیش #رحیم_پوره یکی دیگش #ازغدی

#_رحیم_پور_ازغدی

ساروین:
اصلا زیبنده نیست که عالم ما، در برابر یاوه گویی سکولارها و روحانی نماها ساکت باشد اما 4 کلمه حرف حساب یک دلسوز را این گونه جواب دهدکه مشتی لیبرال ضد دین؛مدافع حوزه شوند برای ما.

#رحیم_پور_ازغدی

احسان حامدی فر:
دوری از مردم شاخ دم ندارد، جمود برای همه بد است وانقلابی بودن در نقطه مقابل آن است و این بود که حسین ع حج ابراهیمی را نیمه کاره رها کرد تا بشکند جهل مردم زمانه خویش را.

#رحیم_پور_ازغدی


معصومه بیگدلی:
ما منتظر لیست قضات فاسد هستیم ما منتظر شفاف‌سازی و رفع ابهام از جانب مسئولین هستیم ما منتظر مجازات مفسدین اقتصادی هستیم ما منتظر حرکتی مثبت از حوزه علمیه هستیم اینکه جنجال به پا کنید چیزی عوض نمیشه، بجاش خودتونو اصلاح کنید.

# رحیم_پور_ازغدی


شیرمحمدی:
فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه میشود. دم شما حیدری استاد

#رحیم_پور_ازغدی

آرین:
اقتصاد برجامی به یاس مردم منتهی شد و کسانی که وعده‌های خوش به مردم می‌دادند، باید پاسخگوی اوضاع اقتصادی در کشور باشند.

#رحیم_پور_ازغدی

منتظر:

مبارز دیروز و انقلابی امروز: لشکر 5 نصر خراسان،1364، منطقه عملیاتی آبادان و خرمشهر ،عبور از اروند #رحیم_پور_ازغدی #دفاع_مقدس قسمت پایین عکس از راست اولین نفر استاد رحیم پورازغدی

نیوفولدر:
جداً دمت گرم تو این شرایط و یه تنه .... هرچی خاک اون مرحومه(#نهاوندیان) بقای عمر شما #رحیم_پور_ازغدی باشه.

#رحیم_پور_ازغدی #نهاوندیان_بسم_الله

لیلا طارمی:
قرار گرفتن امثال ایشان در لیست ترور معنایی جز عجز و ناتوانی دشمن در مقابله با حملاتی که ایشان به اردوگاه فکری غرب داشته است، ندارد.

#رحیم_پور_ازغدی

باقر غریب دوست:

یه جور حمله کردن به #رحیم_پور_ازغدی که انگار از آمریکا مدرک گرفته خب ایشون که از همین حوزه های قم و مشهد مدرک گرفتن فقط یه جمله گفتن که بارها حضرت امام و آقا به این مورد اشاره کرده بودن نه تنها حوزه بلکه هیشکی نباید سکولار باشه معلوم نیست پشت این هیاهو باز چه گندی دارن میزنن؟

سیب زمینی صورتی:

می‌گفت اونی که دو کلمه حرف حساب میزنه توی تلویزیون همین آقای #رحیم_پور_ازغدی منم از اونجایی شدم پامنبریش که از #حقوق_زن توی اسلام جلوی اروپائیا طوری دفاع کرد که پای لپ تاپ واسش دست زدم.

کشاورز:

#رحیم_پور_ازغدی

شاخص نیوز:
 
وقتی قضات فاسد را علنی مجازات نکنید، مردم به قوه قضائیه شک می‌کنند! #رحیم‌_پور_ازغدی در تجمع طلاب قم: رئیس قوه گفت، لیست قضات فاسد را اعلام می‌کنیم، پس چرا اعلام نمی‌کنید؟ابراهیمی:
استاد ازغدی: #هدف اصلی #دشمن برهم زدن بنیان #نظام_اسلامی بوده و به دنبال برهم زدن ذهنیت جوانان راجع به اصول انقلاب اسلامی است، درحالی‌که معیار مشروعیت این نظام از ابتدا بر محور عدالت بوده است.

#رحیم_پور_ازغدی #عدالت #انقلاب #جمهوری_اسلامی #ایران
انتهای پیام/2002

منبع: