آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۲۳۴۲۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۴ ساعت: ۸:۴۹ ↗ لینک کوتاه

رئیس دامپزشکی شهرستان قزوین:

بیش از ۲۰کیلوگرم گوشت مرغ فاسد در رستورانی کشف شد

رییس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین از کشف و توقیف مقادیری گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته در یک رستوران بین راهی واقع در قزوین خبر داد.

دکتر عیسی یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ، اظهار کرد: پیرو بازدید مشترک بازرس واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره دامپزشکی که در معیت کارشناسان ادارات صنعت، معدن و تجارت، بهداشت و درمان و میراث فرهنگی و جهانگردی از یک رستوران بین راهی صورت گرفت، مقدار ۲۲ کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته در یک رستوران بین راهی کشف و ضبط و پرونده برای بررسی به مراجع قضایی ارجاع شد.

وی افزود: هدف دامپزشکی از انجام گشت مشترک را برخورد با واحدهای متخلف عنوان کرد و افزود: با عنایت به شعار سازمان دامپزشکی مبنی بر دام سالم غذای سالم انسان سالم، این اقدامات در راستای ارتقا سطح بهداشت و سلامت مردم و همچنین امنیت و ایمنی غذایی انجام می‌شود.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین در پایان از عموم مردم شریف خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف، اعم از مشاهده فرآورده خام دامی تاریخ مصرف گذشته و مشاهده گوشت قرمز بدون لیبل و مهر دامپزشکی، از خرید اینگونه موارد جدا خودداری نموده و مراتب را در اسرع وقت به اداره دامپزشکی شهرستان از طریق سامانه ۱۵۱۲ اطلاع دهند.
انتهای پیام/2002

منبع: