آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۲۰۵۵۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۵/۲۰ ساعت: ۹:۱ ↗ لینک کوتاه

با حضور استاندار و جمعی از مسئولان؛

مراسم بدرقه ورزشکاران قزوینی اعزامی به بازی‌های جاکارتا برگزار شد

مراسم بدرقه ورزشکاران استان قزوین که به بازی‌های آسیایی جاکارتا اعزام می‌شوند، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی صبح قزوین ؛ مراسم بدرقه ورزشکاران قزوینی اعزامی به بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا، شب گذشته جمعه 19 مردادماه با حضور زاهدی استاندار قزوین؛ نمایندگان مردم استان در مجلس، نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و جامعه ورزش برگزار شد.

در این مراسم 10 ورزشکار و 2 مربی شایسته استان اعزامی به بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با بدرقه رسمی مسئولین برای کسب افتخار عازم جاکارتا خواهند شد.

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در مراسم بدرقه ورزشکاران عضو تیم ملی اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا اظهار کرد: شما ورزشکاران باید بدانید که دعای ملت ایران بدرقه راهتان است لذا انتظار می رود همه تلاشتان را بکار گیرید تا مدال آور شوید.

وی اضافه کرد: با جدیت از شما حمایت خواهیم کرد و امیدوارم با ۱۰ مدال بازگردید و مئجب افتحار استان و کشور شوید.

استاندار تصریح کرد: همه شما شایسته مدال هستید اما هر ورزشکاری که صاحب مدال شود هدیه نقدی ما را دریافت خواهد کرد.

زاهدی گفت: به هر ورزشکاری که مدال طلا بگیرد ۳۰ میلیون تومان، نقره ۲۰ میلیون تومان و برنز ۱۵ میلیون تومان پاداش تعلق خواهد گرفت.

از استان قزوین دو مربی به نام‌های محمدرضا خیرخواه در رشته ژیمناستیک، علیزضا بلاغی در سنگ نوردی و ۱۰ ورزشکار شامل: بهمن کربلایی صادقی، ابراهیم برخورداری و اسماعیل عبادی در تیراندازی، مهدی علیپور در سنگ نوردی، را علیپور در سنگ نوردی، مهدی مرندی در والیبال، رامین و حمیدرضا گروه ای در سپک تاکرا، حسین زنجانیان در دوچرخه سواری کوهستان و کاراته بهمن عسگری به رقابت‌های آسیایی عزیمت می‌کنند.

در مسابقات ۲۰۱۸ جاکارتا ۳۷۸ وروزشکار زن و مرد در ۴۲ رشته شرکت می‌کنند.
انتهای پیام/2002

منبع: