آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۹۷۲۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱۴ ساعت: ۹:۲۷ ↗ لینک کوتاه

️ رئيس پليس راه استان قزوين:

حوادث رانندگی در قزوین ۵کشته و مجروح برجای گذاشت

️ رئيس پليس راه استان قزوين از وقوع دو فقره تصادف منجر به فوت در حوادث رانندگی در ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد.

سرهنگ نصرالله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پي اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبني بر يک مورد تصادف فوتی در جاده قدیم "اک - تاکستان"، بلافاصله عوامل انتظامي و پلیس راه جهت بررسي موضوع به محل مراجعه کردند.

رئيس پليس راه استان قزوين اظهار کرد: در بررسي به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه "پراید" برخورد، که در اثر اين حادثه متاسفانه راکب موتورسیکلت فوت شد.

وي تصریح کرد: برابر اعلام کارشناس پليس راه، علت اين حادثه عدم رعایت حق تقدم از جانب موتورسیکلت نسبت به خودروی سواری "پراید" بوده است.

بیگلری افزود: در حاثه ای دیگر در روستای "منصور" شهرستان "آوج" بلافاصله عوامل انتظامي و پلیس راه جهت بررسي موضوع در محل حاضر شدند.

این مسئول اذعان کرد: در بررسی به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودروی "وانت پیکان" بنا به عللی واژگون که در اثر این حادثه متاسفانه راننده فوت و 3 سرنشین دیگر مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

بیگلری با اشاره به اینکه عدم توجه به جلوی راننده سواری "پراید" علت بروز حادثه بوده است به شهروندان توصيه کرد: در هنگام رانندگي سرعت مطئنه را رعايت و از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحين رانندگي، انحرافات ناگهاني و رانندگي درحالت خستگي و خواب آلودگي خودداري کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.
انتهای پیام/2002

منبع: