آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۸۲۳۶ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۵/۶ ساعت: ۸:۳۳

به همت بسیج صداوسیمای قزوین؛

مستند تلویزیونی «یاوران ولایت» تولید شد

به همت بسیج صداوسیمای قزوین مستند تلویزیونی «یاوران ولایت» تولید شد.

ابوالفضل معصومی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین در مستند تلویزیونی «یاوران ولایت» برنامه‌های بسیج برای بصیرت افزایی دانش آموزان را به تصویر کشیده است.

وی افزود: در این مستند عوامل برنامه ساز بسیج مرکز قزوین با حضور در طرح یاوران ولایت کلاس‌ها و فعالیت‌های فرهنگی بسیج برای بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به دانش آموزان را در قالب مستندی تلویزیونی به تصویر کشیده اند.

مدیرکل صدا و سیمای قزوین ابراز کرد: این مستند در اردوگاه شهید رجایی استان البرز تهیه و تولید شده است که دراین اردوگاه کلاس‌های حلقه صالحین، بصیرت افزایی، دشمن شناسی، معرفت افزایی و دوره‌های مدیریتی و مهارتی برای دانش آموزان منتخب دختر و پسر استان برگزار شد.

وی بیان کرد: گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین هم آثار و نتایج این کلاس‌ها را از زبان دانش آموزان و معلمان منتخب استان که در این دوره‌ها حضور داشتند ضبط و در قالب برنامه ای تلویزیونی تولید کرد.

این مسئول عنوان کرد: گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین در برهه‌های مختلف از فرصت‌های پیش آمده در دوره‌ها و اردوهای بسیج بهره برده و از این محمل‌ها برای تولید برنامه‌های رسانه‌های استفاده می‌کند.

وی گفت: مستند «یاوران ولایت» به تهیه کنندگی سعیدخورشیدی در 2 قسمت 20 دقیقه ای در گروه تولیدات رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین تولید شد که پس از طی مراحل تدوین از شبکه قزوین پخش خواهد شد.
انتهای پیام/2002