آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۶۸۴۶ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۸ ساعت: ۹:۵۱

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

تحول در حوزه بهداشت‌ودرمان در طول انقلاب بسیار گسترده است/ دولت‌ها برای توانمند جلوه‌دادن خود دولت قبلی را تخریب نکنند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار معاون وزیر بهداشت و درمان گفت: تحول در حوزه بهداشت و درمان در طول انقلاب اسلامی بسیار گسترده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، امام جمعه قزوین در دیدار آقای طاهر موهبتی معاون وزیر بهداشت و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین اظهار کرد: بحمدالله تحولات و خدمات در حوزه بهداشت و درمان در طول انقلاب اسلامی بسیار گسترده و کاملاً محسوس است و از مسئولان برای نگاه ویژه‌ای که به این حوزه مهم و حیاتی دارند قدردانی می‌کنیم.

وی تحول در حوزه فرهنگ بهداشت و درمان را نیز تحول دیگر در این حوزه برشمرد و تصریح کرد: تحول در فرهنگ بهداشت و درمان بسیار چشم‌گیر است و شاهدیم رفتار پزشکان و پرستاران با بیماران و همراهان آنها هر روز دلسوزانه‌تر می‌شود.

امام جمعه قزوین افزایش دقت در حوزه پزشکی را تحول سوم در این عرصه برشمرد و ادامه داد: دقت پزشکان، پرستاران و به صورت کلی دقت در حوزه بهداشت و درمان محسوس است و این دستاوردهای ارزشمند نتیجه تلاش‌های شبانه روزی مسئولان و متولیان امر است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه با تأکید بر اینکه باید خدمات نظام با جدیت بیشتری اطلاع‌رسانی شود، ابراز کرد: اطلاع‌رسانی خدمات نظام در دولت‌های مختلف امری ضروری است و نباید در این حوزه کوتاهی صورت بگیرد.

وی در این خصوص ادامه داد: متأسفانه در برخی از دولت‌ها شاهد بودیم برای اینکه دولتی خود را توانمند جلوه دهد، اقدام به تخریب دولت قبلی کرده و آنها را ناتوان جلوه می‌دهد که این اقدام آسیب‌های فراوانی را به همراه داشته است.

عابدینی افزود: دولت‌ها تنها به رییس جمهور و وزرا خلاصه نمی‌شوند بلکه بخش عظیمی از بدنه دولت در تمام دولت‌ها ثابت هستند و زحمات بسیاری را متحمل می‌شوند اما با تخریب دولت‌ها خدمات نظام زیر سؤال می‌رود و به جامعه اینگونه القا می‌شود که نظام ناتوان است در حالی که خدمات گسترده‌ای در طول 40 سال صورت گرفته است.
انتهای پیام/2002