آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۶۱۲۴ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۳ ساعت: ۱۶:۰

دادستان عمومی محمدیه تشریح کرد:

جزئیات پرونده قتل یک زن در پارک بازی

دادستان عمومی و انقلاب محمدیه گفت: بامداد جمعه درگیری لفظی دو زن در پارک بازی شهر بیدستان برای سوار شدن فرزندشان به تاب زنجیری منجر به قتل شد.

مهدی ولی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: بامداد جمعه درگیری لفظی دو زن در پارک بازی شهر بیدستان برای سوار شدن فرزندشان به تاب زنجیری منجر به قتل شد.

دادستان عمومی محمدیه در تشریح این خبر ادامه داد: 2 خواهر با یک زن در پارک بازی به خاطر سوار شدن فرزندشان به تاب زنجیری و عدم رعایت نوبت درگیر می‏‌شوند و سر مقتول در اثر برخورد با زمین ضربه دیده و جان خود را از دست می‌دهد، البته اظهار نظر دقیق در این رابطه منوط به دریافت نظریه پزشکی قانونی است.

وی اضافه کرد: این اتفاق ناشی از عدم کنترل خشم و عصبانیت بوده است و به نظر می‌‎رسد اگر مقداری خویشتن داری به خرج می‌دادند شاهد این اتفاق نمی‌بودیم.

دادستان محمدیه ابراز کرد: دو خواهر فعلا با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند و بازسازی صحنه و بازجویی از شهود انجام خواهد گرفت.

ولی زاده اذعان کرد: اولیای دم در شهرستان هستند و هنوز برای طرح شکایت و یا طرح دعوا حضور پیدا نکرده‌اند، پرونده در مرحله تحقیقات است.
انتهای پیام/2002