آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۴۷۳۵ کد خبرنگار: ۲۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۴ ساعت: ۱۲:۳۹

ابهام در ادامه همکاری؛

دلیل امضا نشدن قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال چیست؟

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، هنوز قرارداد جدیدی را با فدراسیون فوتبال امضا نکرده است.

به گزارش سرویس ورزشی  صبح قزوین ، پیش از شروع بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال در روسیه، مهدی تاج و مسئولان فدراسیون فوتبال به کی روش پیشنهاد تمدید قرارداد ۶ ماهه و تا پایان جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ امارات را دادند که با واکنش تند سرمربی تیم ملی همراه بود.

سپس پس از درخشش تیم ملی فوتبال کشورمان با هدایت کارلوس کی روش درجام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، فدراسیون فوتبال خواستار عقد قرارداد جدیدی با کی روش شد و بازهم پیشنهاد ۶ ماهه ای به مربی پرتغالی - موزامبیکی داد و هر چند مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال از توافق کامل با کی روش خبر داد اما هنوز قرارداد جدیدی میان ۲ طرف امضا نشده است.

کی روش، بامداد امروز ( پنج شنبه ) برای استراحت و ملاقات با خانواده اش راهی لیسبون شد و زمان بازگشتش به ایران برای عقد قرارداد مشخص نیست.

سرمربی سابق پرتغال و رئال مادرید حدود هفت سالی است که در ایران حضور دارد و در ۲ جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و ۲۰۱۸ روسیه و همچنینجام ملتهای ۲۰۱۵ استرالیا هدایت تیم ملی ایران را برعهده داشت و در جام جهانی روسیه با کسب ۴ امتیاز موفق شد بهترین نتیجه ایران در تاریخ جام های جهانی را کسب کند.

ظاهرا برنامه و اردوهای آماده سازی، بازی های تدارکاتی، صحبت های برخی مربیان لیگ برتری و قرارداد جدید برخی از مشکلاتی هستند که سبب شده تا کی روش هنوز قرارداد جدید را با فدراسیون فوتبال امضا نکند.

 صفی الله فغانپور، مسئول حقوقی فدراسیون فوتبال در همین خصوص گفت: هنوز قرارداد جدیدی میان فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش امضا نشده است اما طبق اعلام مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال توافقات کامل با این مربی انجام شده و قرار است تا پایان جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ کی روش سرمربی تیم ملی ایران باشد.

انتهای پیام/1404