آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۴۵۴۰ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ساعت: ۹:۱۶

مسئول بسیج رسانه استان:

جشنواره کشوری عفاف و حجاب برگزار می‌شود

مسئول بسیج رسانه استان گفت: سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت هفته حجاب و عفاف از آثار برتر در این زمینه تقدیر کند.

محمد کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: براساس فراخوان جشنواره کشوری عفاف و حجاب، بانوان فعال در رسانه‌های جمعی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: این جشنواره با رویکرد گرامیداشت قیام مسجد گوهرشاد و یادآوری کشتار بی رحمانه 2هزارنفر از مردم بی گناه توسط ماموران رضاشاه پهلوی و مبارزه مردم آن زمان برای حفظ حجاب است.

مسئول بسیج رسانه استان با بیان اینکه علاقه مندان خواهر فعال در حوزه رسانه استان قزوین می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند، افزود: مهلت ارسال آثار منتشر شده تا ۲۵ تیرماه سال جاری است و به آثار برتر جوایزی اهدا می‌شود.

کشاورز بیان کرد: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را در موضوعات نقش حجاب و عفاف در کاهش آسیب‌های اجتماعی، آسیب شناسی حجاب زنان در عصر حاضر، حجاب و عفاف از منظر قرآن، روایات و ادیان مختلف، حجاب از منظر روان شناسی، کنترل نگاه مردان در جامعه و تاثیر آن بر انتخاب پوشش زنان، ارتباط پوشش با سلامت جامعه، خانواده،فرزندان و آرامش فرد، اثرات بدپوششی بر سلامت روانی شهروندان و فلسفه حقیقی پوشش و حجاب به سازمان بسیج رسانه استان قزوین ارسال کنند.

این مسئول ابراز کرد: آثار ارائه شده به این جشنواره در قالب گزارش، مستند، مقاله و عکس صرفا باید در تیرماه سال جاری در یکی از نشریات، مطبوعات، خبرگزاری ‌ها و پایگاه‌های خبری استان قزوین منتشر شده باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین تصریح کرد: پس از داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره به برترین آثار جوایز نفیسی از سوی بسیج رسانه کشور اهدا می‌شود.

وی در پایان گفت: 21 تیرماه سالروز کشتار مردم متحصن در مسجد گوهرشاد مشهد به نام روز ملی حجاب و عفاف نام گذاری شده است.
انتهای پیام/2002