آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۳۰۳۸ کد خبرنگار: ۱۰۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۴/۴ ساعت: ۱۳:۳۵

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین:

جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای ترویج مباحث معرفتی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای ترویج مباحث معرفتی و سیره رضوی در سطح جامعه است.

حجت الاسلام علی نعمت الهی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین درباره برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اظهار کرد: ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به ویژه در حوزه مباحث معرفتی یکی از اقدامات ارزشمندی است که نسبت به آن باید اهتمام ویژه داشته باشیم.

وی افزود:جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای شناساندن ابعاد معرفتی امام رضا(ع) و پاسخگویی به شبهات موجود در جامعه است که باید از آن به بهترین شکل بهره برداری کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین اضافه کرد: سیره رضوی دعوت به تفکر، دانش، معرفت و منطق است، لذا ترویج سیره رضوی منجر به توسعه جامعه در زمینه‌های مختلف زندگی می‌شود.

نعمت الهی افزود: جایگاه عقلانیت جایگاه رفیعی است و جامعه امروز نیازمند عقلانیت و دانش است که با عمل به سیره اهل بیت (ع) به ویژه امام رضا (ع) می توان در مسیر عقلانیت و معرفت قرار گرفت.

وی یادآور شد: خوشبختانه کتب ارزشمندی برای منابع جشنواره کتابخوانی رضوی انتخاب شده است که امید است با برگزاری چنین جشنواره‌هایی شاهد رونق بیش از پیش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به ویژه در مباحث معرفی و سیره زندگی اهل بیت (ع) در سطخ جامعه به خصوص نسل جوان باشیم.

این مسئول بیان کرد: علاقه مندان برای شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی می‌توانند به آدرس: razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/2002