تشکیل 378 پرونده تخلف در طرح ضیافت ماه رمضان
شنبه 4 اسفند 1397

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین خبرداد:

تشکیل 378 پرونده تخلف در طرح ضیافت ماه رمضان

تشکیل 378 پرونده تخلف در طرح ضیافت ماه رمضان
کد خبر: 311755/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1397/03/28 ساعت: 1:45 PM


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: بیشترین بازرسی‌ها از قنادی‌ها، حلیم و آش، پزندگی‌ها و همچنین رستوران‌ها و مراکز بین راهی انجام شده و هم اکنون 378 پرونده در این خصوص تشکیل شده است.محمود احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: از آغاز ماه مبارک رمضان تدابیر خاصی که از قبل برای نظارت بر بازار استان قزوین اندیشیده شده بود به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی ادامه داد: در این راستا بیش از 250 مورد بازرسی مشترک متشکل از رئیس شعبه تعزیرات حکومتی، بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت، نماینده اجرای احکام و نماینده‌های مراکز بهداشت و سایر دستگاه‌های ذی ربط، بازرسی و نظارت ویژه ای را به طور گسترده در سطح استان آغاز کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین اضافه کرد: بیشترین بازرسی‌ها از قنادی‌ها(مراکز عرضه زولبیا و بامیه)، حلیم و آش، پزندگی‌ها و همچنین رستوران‌ها و مراکز بین راهی انجام شده و  هم اکنون 378 پرونده در این خصوص تشکیل شده و درحال رسیدگی است.

وی تصریح کرد: با برخی از واحدهای صنفی که تخلفات بهداشتی زیادی داشتند، بلافاصله برخورد قانونی شد، همچنین برگزاری جلسات با دستگاه‌های متولی تنظیم بازار، استقرار شعبه ویژه رسیدگی در نمایشگاه طرح ضیافت و اختصاص شعبه ویژه جهت رسیدگی به پرونده‌های مهم طرح ضیافت خارج از نوبت از جمله اقدامات شایان ذکر است.

این مسئول با بیان اینکه رسیدگی به میزان محکومیت واحدهای متخلف تاکنون در حدود 300 میلیون ریال بوده است، عنوان کرد: این بازرسی‌ها تا پایان ماه مبارک رمضان به طور ویژه در دستور کار تعزیرات حکومتی استان قزوین قرار داشت و بعد از ماه مبارک رمضان نیز به فراخور وضعیت و موضوعات ابلاغی، گشت‌های مشترکی با سازمان‌های متولی امر بازرسی توسط تعزیرات حکومتی در سطح استان به صورت مستمر برگزار می‌شود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.