آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۱۰۲۹ کد خبرنگار: ۴۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲۴ ساعت: ۰:۰

حلقه اتحاد بازیکنان تیم ملی و حضور خبرنگاران کره‌جنوبی /تدابیر شدید امنیتی و خوش‌آمدگویی مسئول فیفا به زبان صبح قزوینی

آخرین تمرین تیم ملی پیش از رویارویی با مراکش با حلقه اتحاد شاگردان کی‌روش همراه شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی صبح قزوین از روسیه، خبرنگاران ایرانی بعد از حضور در نشست خبری قصد داشتند در تمرین تیم ملی شرکت کنند که ابتدا به آنها گفته شد هم می‌توانید از آسانسور استفاده کنید و هم از پله‌ها.

* بعد از اینکه آسانسور سرعت بسیار کمی داشت خبرنگاران ایرانی ترجیح دادند از پله‌ها زودتر به محل تمرین برسند که گفته شد جایگاه خبرنگاران در طبقه هفتم ورزشگاه است و بعد از طی کردن ۶ طبقه یکی از مسئولان امنیتی مانع حضور خبرنگاران شد و گفت نمی‌توانید از پله‌ها بروید و در نهایت بعد از چانه‌زنی‌های بسیار زیاد خبرنگاران توانستند به طبقه هفتم برسند.

* تمرینات تیم ملی با صحبت‌های کی‌روش برای بازیکنان آغاز شد.

* قبل از شروع تمرین چمن ورزشگاه آبیاری شد و در تمرین حمیسی مسئول حراست فدراسیون فوتبال حاضر شد.

* دروازه‌بان ایران با لباس قرمز در تمرین حضور دارند و بازیکنان ایرانی همگی مشکی‌پوش هستند.

* قبل از آغاز تمرین یک حلقه اتحاد در کنار زمین تشکیل شد و همه بازیکنان، کادر فنی بعد از این حلقه اتحاد فریاد زدند ایران، ایران، ایران؛ خدا، خدا، خدا.

* سپس بازیکنان و دروازه‌بانان به قسمتی از زمین رفتند تا زیر نظر مربی دروازه‌بانان تمرینات خود را پیگیری کنند و بازیکنان دیگر زیر نظر مربی بدنساز مشغول به گرم کردن بدن‌هایشان شدند.

* خبرنگارانی از کره جنوبی در این تمرین حضور دارند.

* جایگاه خبرنگاران استادیوم سن پترزبورگ در طبقه هفتم ورزشگاه قرار دارد و یک جایگاه بسیار وسیع و بزرگ است و بیش از ۷۰-۸۰ خبرنگار می‌توانند در آن حضور داشته باشند.

* مسئولین فیفا اجازه گرفتن عکس و فیلم به خبرنگاران حاضر در جایگاه را نمی‌دهند.

* این ورزشگاه ۲ اسکوربورد بسیار بزرگ دارد.

* پرچم هر دو کشور ایران و مراکش به همراه فیفا در ورزشگاه به اهتزاز درآمده است.

* یکی از مسئولین فیفا به خبرنگاران ایرانی به زبان صبح قزوین ی خوش‌آمد می‌گفت و به آنها اعلام می‌کرد او اهل آذربایجان است و از دیدن ایرانی‌ها بسیار خرسند است.

* تدابیر شدید امنیتی برای برگزاری نشست خبری و همچنین تمرین هر دو تیم در نظر گرفته شده و تمامی وسایل خبرنگاران از گیت امنیتی عبور داده شده و وسایل آنها مورد بازرسی دقیق قرار می‌گیرد.

* بازیکنان بعد از گرم کردن بدن‌هایشان به گروه‌های دو نفره تقسیم شده و کار با توپ را آغاز کردند؛ کارلوس کی‌روش از پایین زمین خبرنگاران را نگاه می‌کند.

*پس از 15 دقیقه، خبرنگاران حاضر در محل تمرین به بیرون هدایت شدند.

*تیم ملی فوتبال ایران فردا در نخستین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی با پیراهن سفید رنگ به مصاف مراکش می‌رود.

انتهای پیام/