آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۰۷۹۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲۳ ساعت: ۱۱:۱۳ ↗ لینک کوتاه

اردوی ملی‌پوشان بسکتبال پشت درهای بسته

دلیل هراس مسئولان تیم‌ملی بسکتبال از حضور رسانه‌ها چیست؟

اردوی تیم ملی بسکتبال در حالی جریان دارد که رسانه‌ها نمی‌توانند حضور پیدا کنند و دلیل این دوری مشخص نیست.

به گزارش سرویس ورزشی  صبح قزوین ،  تیم ملی بسکتبال این روزها در حالی خودش را برای حضور در بازی های آسیایی آماده می‌کند که مسئولان تیم ملی دوست ندارند، اردوها و تمرینات در حضور رسانه‌ها باشد و درهای تیم ملی به روی آنها بسته است.

اردوی تیم ملی حدود 45 روز است که آغاز شده و در این مدت خبرنگاران تنها یک بار فرصت حضور آن هم در 30 دقیقه آخر تمرین را داشته‌اند و مشخص نیست مسئولان و کادرفنی تیم ملی از چه چیزی هراس دارند که رسانه‌ها را نامحرم می‌دانند.

رسانه‌ها چه حالا و چه در سال‌های گذشته همواره و در هر شرایطی حمایت خود را از تیم ملی داشته‌اند و در آستانه بازی‌های آسیایی نیز همین کار را انجام می‌دهند، اما ظاهرا شرایطی در اردو وجود دارد که باعث شده تابلوی ورود ممنوع مقابل رسانه‌ها قرار بگیرد.

کادرفنی و سرپرستی تیم ملی شاید این تصور را دارند که با بسته نگه داشتن درهای اردو، حواشی و اخبار درون آن به بیرون درز پیدا نکند، اما غافل از اینکه در عصر ارتباطات این کار تقریبا غیرممکن شده است؛ نمونه آن مسائلی بود که پیرامون قهر حامد حدادی از اردو به وجود آمد.

البته بسته شدن درهای اردو به روی رسانه‌ها از زمان حضور شاهین طبع و سرپرستی مسعود قاسمی در تیم ملی به وجود آمده و پیش از آن و در زمان مربیان خارجی مانند ماتیچ، بچیروویچ و بائرمن از این دست اتفاقات رخ نمی‌داد!

انتهای پیام/1404

منبع: فارس