آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۰۷۷۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲۳ ساعت: ۰:۰ ↗ لینک کوتاه

نیکبخت واحدی;جهانبخش یکی از بهترین های تیم ملی است/دوست دارم آرژانتین قهرمان جام جهانی شود

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت:خدا را شکر روحیه بازیکنان بسیار بالاست و امیدوارم بتوانیم موفق باشیم،اولین بازی بسیار مهم است که باید با تمام توان مقابل این تیم به میدان برویم.

علیرضا نیکبخت واحدی  در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری صبح قزوین ، در خصوص اولین بازی ایران مقابل مراکش و اینکه چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد، اظهار داشت: پیش‌بینی کردن بسیار سخت است چراکه تیم ملی ایران در گروه بسیار سختی قرار دارد. تیم ملی ایران می‌تواند با سربلندی از این مسابقات خارج شود و بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارد. شاید امتیاز گرفتن مقابل تیم‌های قدرتمند اسپانیا، پرتغال و مراکش سخت باشد، اما به نظر من می‌توانیم بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم.

وی در ادامه درباره روحیه بالای بازیکنان تیم ملی قبل از آغاز جام جهانی افزود: خدا را شکر روحیه بازیکنان بسیار بالاست و امیدوارم بتوانیم موفق باشیم و نتیجه خوبی را کسب کنیم. ما هم به عنوان یار دوازدهم از تیم ملی حمایت می‌کنیم تا بتوانند نتیجه خوبی را کسب کنند. اولین بازی مقابل مراکش بسیار مهم است که باید با تمام توان مقابل این تیم به میدان برویم.

بازین سالهای دور تیم ملی در خصوص اینکه کدامیک از بازیکنان تیم ملی می‌توانند در این رقابت‌ها تأثیرگذار باشند نیز گفت: در حال حاضر علیرضا جهانبخش یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی است که می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد، همچنین سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی هم جزو بازیکنان خوب تیم ملی ایران است که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در مورد شرایط دفاعی تیم ملی ایران هم گفت: باید به تشخیص کی‌روش احترام بگذاریم. او بر اساس تاکتیک بازیکنان خودش را انتخاب کرده و به نظرم نمی‌توان در حال حاضر انتقاد کرد، باید بعد از جام جهانی راجع‌به عملکرد تیم ملی و انتخاب‌هایی که صورت گرفته صحبت شود.

وی در پایان درباره اینکه به نظر شما چه تیمی قهرمان جام جهانی می‌شود، گفت: با توجه به اینکه من طرفدار آرژانتین هستم،‌دوست دارم آرژانتین قهرمان جام جهانی شود، اما در بین این تیم‌ها برزیل هم شانس قهرمانی دارد.

انتهای پیام/ا

منبع: ورزشی فارس