آخرین اخبار استان قزوین

کد خبر: ۳۱۰۵۹۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲۲ ساعت: ۱۰:۲۳ ↗ لینک کوتاه

همراه با ارسال آثار روزنامه‌نگاران قزوین؛

چهارمین جشنواره رسانه‌های برتر حوزه‌ی ایثار برگزار می‌شود

چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در حوزه‌ی ایثار و شهادت همراه با ارسال آثار روزنامه‌نگاران قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین ؛ چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در حوزه‌ی ایثار و شهادت همراه با ارسال آثار روزنامه‌نگاران قزوین برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف شناسایی و تجلیل از فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی در حوزه‌ی ایثار و شهادت، زمینه‌سازی برای تبادل تجربیات و تقویت تعامل مثبت و مؤثر و معرفی نقش حساس و تأثیرگذار رسانه‌های فعال در حوزه‌ ایثار و شهادت برگزار می‌شود.

تبیین ایثار اجتماعی به عنوان جلوه‌ای از فرهنگ ایثار و شهادت با الهام از سبک زندگی شهدا، هم‌اندیشی برای رفع موانع و کاستی‌های این حوزه رسانه‌ای و ارزیابی کمی و کیفی فعالیت خبرنگاران و فعالان فضای مجازی حوزه ایثار و شهادت و ترغیب و تشویق برای تلاش بیشتر در این رابطه از دیگر اهداف این جشنواره است.

خبرنگاران استان قزوین برای شرکت در این جشنواره تا 12 تیر ماه سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را در دو محور ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی در قالب‌های خبر و گزارش خبری، مصاحبه، مقاله، یادداشت، عکس و فیلم خبری ارسال نمایند.

این جشنواره در سطح خبرگزاری ‌ها، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبری، مطبوعات، صدای جمهوری اسلامی ایران و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

همچنین جشنواره فوق در فضای مجازی در رسانه‌های اجتماعی (سروش، بیسفون پلاس، گپ، آی‌گپ، بله، ایتا، اینستاگرام، لنزور و آپارات)، نرم‌افزارهای رایانه‌ای (اپلیکیشن، لوح فشرده، بازی) و تارنماها و محتواهای دیجیتالی (وب‌سایت، وبلاگ، پادکست، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، فیلم کوتاه) و بخش ویژه شامل مقاله و یادداشت منتشر شده در خصوص روز بزرگداشت شهدا برپا می‌شود.

با توجه به تعداد روزنامه‌نگاران فعالی که در سطح استان قزوین وجود دارد، حضور فعال خبرنگاران عرصه‌‌ی ایثار و شهادت در چهارمین جشنواره یاد شده نقش اساسی در نمایش جایگاه روزنامه‌‌نگاران در سطح کشور خواهد داشت.

در این جشنواره آثاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت که از تیرماه سال گذشته تا تیرماه سال جاری تولید و منتشر شده باشند و همچنین خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای شرکت‌کننده در جشنواره فقط می‌توانند در 2 بخش شرکت و در هر بخش 2 اثر از آثار خود را ارسال کنند.

ثبت نام در این جشنواره به صورت اینترنتی بوده و شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://isaar.ir/doc/news/fa/248225 و یا جهت ثبت نام به نشانی اینترنتی jashnvareh.hayat.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/2002

منبع: